Gündem
17.02.2017 - 14:55 | Son Güncelleme: 17.02.2017-20:57

İçerde 22. yeni bölümünde Mert Kebapçı Celal'i vuracak mı?

Reytingleri alt üst eden İçerde dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde'nin yeni bölümünde Mert Kebapçı Celal ile yüzyüze geliyor ve ailesini bulmanın tek bir yolu olduğunu söyleyerek silahını doğrultuyor. Peki Mert silahını ateşleyecek mi? Tüm cevaplar İçerde'nin yeni bölümünde olacak.

Sitene Ekle

Ekranların reyting rekortmeni dizisi İçerde 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen fenomen dizisinin yeni bölümünde Mert'in Kebapçı Celal'e silah çekmesinin ardından ortalık bir anda geriliyor. İçerde dizisinin yeni bölümünde diziye Tuba Ünsal dahil oluyor. Kebapçı Celal, Sarp'ın Yusuf Müdür'le buluşmasının ardından Sarp'ı yeni bir teste tabi tutuyor. İçerde nefes kesen yeni bölüm ile Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

İÇERDE 21. SON BÖLÜM ÖZETİ

“İçerde”nin 21. bölümünde; Sarp, gizli soruşturmacı Gökhan'ı vurmaktan tutuklanır. İçine düştüğü durumdan kurtulabilmesi için Yusuf Müdür'ün yardımına ihtiyacı vardır. Yaşar fırsattan istifade yurt dışına kaçma planları yapar. Eylem ve Mert evdeyken Mert’e esrarengiz bir zarf gelir. 

İÇERDE 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mert tuhaf davranır. Eylem, Mert’in bir işler çevirdiğinden şüphelenir. Mert zarfı gönderen her kimse ailesini tanıyan biri olduğunu anlar. Coşkun’un öldüğünü düşünen Mert bu sırrı başkasının bildiğinden şüphelenir ve peşine düşer. Mert’in Sarp'a olan düşmanlığı devam etmektedir. İki kardeş farkında olmadan ölümcül bir tuzağın içine aynı anda düşerler.
 


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Sütten yapılan bir çeşit maya olan içecek hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX