SPONSORLU

Gençleri vizyon sahibi yapacak 4 deneyim!

Vizyon sahibi olmak, bireyin belirli bir bakış açısına sahip olmasını sağlar. Bu özelliğe elbette genç yaşlarda sahip olabilmek, gençleri hayata karşı bir adım öne geçirir. Gençleri vizyon sahibi yapacak deneyimlerden bazılarını sizler için derledik.

Yeni bir dil, yeni bir dünyaya kapı açar
Hepimiz konuştuğumuz dil ve bildiğimiz sözcükler kadar dünyayla iletişim kurabiliyoruz. Yeni bir dil öğrenmek, yeni fikirlere; yepyeni bir dünyaya da kapı açar. Düşünce şeklinize yeni alternatifler katan bu deneyim, size sıra dışı bir vizyon sunar.
Kitap okuma alışkanlığı edinmenin herhangi bir yaşı yok
Çocukluktan gelen bir kitap okuma alışkanlığınız olmasa bile hiçbir şey için geç değil. Ünlü ve başarılı insanların hayatına bakın, çoğunun başarısını kitap okumasına borçlu olduğunu göreceksiniz. Genç yaşta kitap okuma alışkanlığı kazanmanız, hayat boyu derin bir vizyona sahip olmanızı sağlar.
Seyahat etmenin gücü
Daha önce gitmediğiniz yerlere gitmek size hayat boyu unutamayacağınız tecrübeler katabilir. Seyahat etmeyi alışkanlık hâline getirmek, sürekli yeni maceralara atılma isteği uyandırır. Yeni kültürler keşfetmek ve farklı deneyimler yaşamak; rutin hayattan çıkmaya yönelik çözümleri de beraberinde getirir. Seyahat etmek özgürleştirir.
Gençken kendine yapılan yatırımın önemi büyük 
Bireysel emeklilik artık gençler arasında da bir trend hâline dönüşüyor. Planlarını erken yaşta yapan gençlerin kendileri için daha sağlam bir gelecek kurduğunu unutmayın. 
İyi bir geleceğe doğru ilk adımı atmanın yolu Anadolu Hayat Emeklilik’ten geçiyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’in gençlere özel sunduğu Genç Emeklilik Planı ile aylık 125 TL’den başlayan ödemelerle güvenli bir geleceğe ilk adımı atmak mümkün. Üstelik birikim yaparken, yatırdığınız katkı paylarının %25'i kadar devlet katkısından faydalanın.
Detaylı bilgi için tıklayın