SPONSORLU

Küçükçekmece’deki Ayrıcalıklı Yaşamın Dikkat Çeken 5 Özelliği 

Metropol yaşamın yoğunluğu içinde kendinize ne kadar zaman ayırabiliyorsunuz? Ya da şöyle soralım: En son ne zaman sadece kendiniz için bir şey yaptınız? Yoğun iş temposu, trafikte geçirilen zaman derken, bu sorunun cevabını net olarak hatırlamak bazen güçleşebiliyor. Tabii Küçükçekmece’de ve bu semtin sınırları içinde hayat bulan yeni nesil bir konut projesinde yaşayanlar için bu durum biraz farklı! Nasıl mı? İşte detaylar…
Yaşama en yakın nokta 
Konum itibarı ile göl kenarının hemen yanında bulunan Küçükçekmece; hâlihazırda Mimar Sinan Köprüsü’ne, E5’e, Atatürk Havalimanı’na ve TEM’e yakınlığıyla semt sakinlerine büyük kolaylık sağlıyor. Türkiye’nin dev projelerden biri olan Kanal İstanbul’un tamamlanmasıyla da semtin; hem ulaşım hem de yatırım anlamında çok daha değerlenmesine
kaçınılmaz gözüyle bakılıyor.  
Göl ve deniz manzarası bir arada
Küçükçekmece’de yaşayanlar, diğer semtlerde yaşayanlara göre çok daha şanslı! Neden mi? Hem göle hem de denize kıyısı olan Küçükçekmece, sakinlerine eşsiz bir manzara sunuyor. 
Ödüllük mimari tasarım ve akıllı sistemler
Küçükçekmece’de yaşam; sadece sokakta değil,  ödüllük mimarlar tarafından tasarlanan ve son teknolojiyle donatılan yeni nesil bir konut projesiyle artık evlerde de çok ayrıcalıklı. Konutlarının tamamının yapımında akıllı ev sistemleri ve 1. sınıf malzemelerin kullanıldığı proje, sakinlerine huzur vaat etmesiyle dikkat çekiyor. 
Başka hiçbir yerde olmayan keyif alanları 
Spor sahaları, oyun alanları, hobi odaları, yüzme havuzları gibi herkesin ortak kullanımına açık sosyal imkanlara; pek çok konut projesinden aşinayız. Peki ya Gök Teras’a, bloklar arası bağlantı yollarına ve panoramik deniz ve göl manzaralı sosyal alanlara? Tüm bu özellikler, sadece bir konut projesinde karşımıza çıkıyor. 
İdeal bir yatırım aracı 
Söz konusu projedeki ayrıcalıklı yaşam; sadece sakinleri için değil projeyi yatırım amaçlı değerlendirmek isteyenler için de geçerli. İstanbul’un ve hatta Türkiye’nin en değerli yatırımlarından biri olan Kanal İstanbul’a yakınlığıyla da dikkat çeken projenin, her geçen gün yatırımcısının yüzünü daha fazla güldürmesine kaçınılmaz gözüyle bakılıyor.
Tüm bu ayrıcalıklar tek bir projede buluştu: Blue Lake

Blue Lake, görkemli tarihi ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran İstanbul’un Marmara Denizi sahil şeridinde, dünyanın sayılı lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece Gölü’yle buluştuğu noktada yer alıyor. Göl kıyısı şeridi, parklar, yürüyüş parkurları, spor sahaları ve bisiklet yolları ile çevrili olan Blue Lake, yeşil ve maviyle iç içe, modern bir yaşam alanı sunuyor. Başta Kanal İstanbul ve yeni havalimanı olmak üzere İstanbul’un mega projelerine yakınlığı nedeniyle değeri en süratle yükselen gelişim projelerinden biri olan Blue Lake’te siz de yerinizi alın! 

Detaylı bilgi için tıklayınız