SPONSORLU

İzmir’de Standartların Ötesinde Değerli Bir Yaşamın
Öne Çıkan Özellikleri 

İzmir’de olmak ve şehrin yosun kokan havasını solumak, başlı başına kendimizi değerli ve huzurlu hissetmemize yetebilir çoğu zaman. Ancak İzmir, çok daha fazlasını sunar sakinlerine… Özellikle de İzmir’in güzide semti Mavişehir’de hayata geçirilen bir proje, şehrin sunduğu ayrıcalıkları her an deneyimleme fırsatı sunuyor… Peki, bu ayrıcalıklar neler mi? Gelin, yakından inceleyelim…
Özel planlanmış bir peyzaj
“Burası benim evim” derken içinizin kıpır kıpır olduğu; bahçesinde yürürken kendinizi adeta bir parkta hissettiğiniz bir yaşam alanı hayal edin. “Mutlu toplum, mutlu evden başlar” felsefesiyle hayata geçirilen proje, sakinlerine tam olarak bunu vaat ediyor. 
Yaşayan bir cadde
Proje ile birlikte, Mavişehir’in en işlek caddelerinden biri olan Cahar Dudayev Bulvarı’nın şehrin yeni cazibe ve buluşma merkezi olması amaçlanıyor. Semtte yaşayanların gündelik ihtiyaçlarını karşılayacak ve caddenin ritmini arttıracak nitelikteki mağaza ve kafelerin açılması için gün sayılmaya başlandı bile!  
Türkiye’de bir ilk: Değerli Yaşam Merkezi
Söz konusu proje; kağıt üzerinde iyi duran ancak gerçekte hiç kullanılmayan sosyal özelliklerle değil, tamamen sakinlerine değer katan atılımlarla da dikkat çekiyor. Tamamen bu düşünceye hizmet etmek amacıyla hayata geçirilecek “Değerli Yaşam Merkezi”, Türkiye’de bir ilk olmasının yanı sıra proje değerlerini gündelik yaşama taşımasıyla da artı özellikler sağlıyor. Sosyal sorumluluk projeleri için tasarlanan İyilik Odası, yaratıcı fikirlere şahitlik edecek Düşünce Odası,  sanatın her rengini içinde barındıran Sanat Kütüphanesi; bu oluşumda yer alacak değerlerden bazılarını oluşturuyor. 
Üst düzey tasarım ve geniş alanlar
Toplam 35 bin metrekare arsa üzerinde, 28 bin metrekare peyzaj alanına sahip proje; yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve farklı dinlenme noktalarıyla sakinlerinin değerli dinleme zamanlarını etkin şekilde geçirmeleri sağlamak amacıyla özenle tasarlanıyor. 
Her geçen gün değerlenen bir yatırım
Değerli pek çok özelliği bir arada sunan bir projede konut sahibi olmanın çok zor olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Mavişehir’de yükselen bu proje, tüm bu önyargıları yıkmanızı sağlıyor. Daire fiyatının %80’ine kadar banka kredisi kullanma imkânı sunan proje, geleceğin değerli yatırımlarından biri olacağının da sinyallerini veriyor. 

Burası her nefesinde değerli olduğunu hissettiğin yer…
LiViN’iZMiR, Mavişehir’de sizi bekliyor! 

LiViN’iZMiR, Mavişehir’de seçkin ve değerli bir yaşamın yeni adresi olmaya hazırlanıyor. Bölgenin en özel ve iddialı projesi olan LiViN’iZMiR’de, 35 bin metrekare arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari ünite yer alıyor. 

Lokasyonu, sunduğu sosyal imkanlar, yeşil alanlar ve yüksek kaliteli malzeme seçimiyle dikkat çeken LiViN’iZMiR’de ‘değerli yaşam’ın Mart 2019’da başlaması hedefleniyor. 


Detaylı bilgi için tıklayınız