İzmir’in Kordon hayatı İstanbul’da da olsun istemez misiniz?

İzmir'in Kordon'u denildiğinde bir iç geçirme alır herkesi… İzmir'in en keyifli bölgesinde suyun kıyısında kordon boyunca yürümek, bisiklete binmek, yeşil ve mavi eşliğinde eş dostla güzel vakit geçirmek gibisi yoktur. Özellikle İstanbul'a yerleşen İzmirliler ve İzmir'in Kordon'unu bile İstanbullar için büyük bir özlemdir bu.
Artık İstanbul'un da bir Kordon'u var desek?

Benzersiz bir lokasyon

Levent ve Maslak’a komşu olan İstanbul’un Kordon’u; şehrin en merkezi ve saygın bölgeleri olan Etiler, Taksim, Mecidiyeköy’e kolay ulaşım imkânıyla dikkat çekiyor TEM’e ise sadece 2 dakika mesafede yer alan proje, aynı zamanda şehrin trafiğini rahatlatması beklenen Tarihi Haliç-Kemerburgaz Dekovil Hattı’nın hemen yanı başında olmasıyla da ilgi odağı…

Burada herkes çok mutlu olacak!

Kordon İstanbul’un diğer özellikleri ile birlikte aynı zamanda yepyeni bir yaşam alanı olarak tasarlanıyor… Çünkü burada; sanat atölyesinden özel sinema salonuna, müzik stüdyosundan, çocuk oyun kulübüne kadar, herkesin ilgisini çekecek hobi odaları da düşünülmüş.

Suyun kıyısında sağlıklı bir yaşam…

Projenin hemen önünde uzanacak su kenarındaki yaşam ile birlikte; rengarenk peyzaj alanları, zen bahçeleri, göletleri, şömineli oturma alanları, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla doğayla iç içe bir yaşama sahip olunacak... Burada sosyal yaşam sadece doğa ile sınırlı değildir. Projede yer alan sauna, buhar banyosu, hamam, fitness, pilates alanı ve kapalı yüzme havuzu da sağlıklı bir yaşam sürmek ve yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal seçenekler arasında.

Burada standart hayatları unutun

İstanbul’un Kordon’unda tek tipleşmeye yer yok! 1+0’den 4+1’e kadar farklı seçeneklerde hazırlanan planlardan ihtiyaca uygun olanı seçip yepyeni bir yaşam sahibi olmak ve her geçen gün değerlenecek bir yatırım yapmak mümkün.

İSTANBUL’UN KORDON’UNDA SUYUN KIYISINDA, ŞEHRİN TAM ORTASINDA BİR YAŞAM!

Şimdi EGE YAPI, tüm bu imkanlara daha kolay ulaşmanız için çok özel ödeme alternatifleri sunuyor!
Dilerseniz 10.000TL PEŞİN 0,79 VADE FARKIYLA, dilerseniz de “60 AY 0 FAİZ" ile EGE YAPI bünyesinde taksitlendirme yaparak hayallerinizi süsleyen İstanbul'un Kordon'unda bir ev sahibi olabilirsiniz.


Detaylı bilgi için: www.kordonistanbul.com