SPONSORLU

Sıra Dışı Bir Ev Denince Aklına Neler Geliyor?

Ev, en çok zaman geçirdiğin yer. Yalnızca yaşamak için değil, yaşadığını hissetmek için evinin de seni yansıtması gerekir. Çizgilerde dolaşan biriysen, her daim yeniliklerin peşinde koşuyor ve detaylara önem veriyorsan evin de en az senin kadar sıra dışı olmalı. İşte, sana ve kişiliğine en uygun evde bulunan detaylar...

Geçmiş ve şimdinin mükemmel uyumu 
Evin, tasarımıyla da tam anlamıyla seni anlatmalı, bir duruşu olmalı. En ufak detayı bile seni çağrıştırmalı. Retro dizaynı ile geçmişi ve şimdiyi ustaca harmanlayan bir loft’ta yaşamak hem hayallerini hem de yaşamını zenginleştirecek. 
En az senin kadar farklı ve özgün yaşam alanları  
İlgi çekici, farklı ve özgün bir ev… İç mimarisinde tercih edilen malzemeleri, birbiriyle uyumlu sıra dışı renkleri ve 6 metreyi bulan tavan yüksekliği ile loft’un başka hiçbir daireye benzememeli.
Yalın ve natüralist formlar 
Her detayı ince ince düşünülmüş, her malzemesi doğal olan ve eşiğinden içeri adımını attığında  “İşte burası benim evim” diyebileceğin bir yer olmalı o sıra dışı ev. Her baktığında evinle ilgili yeni bir detay, yeni bir mutluluk keşfetmelisin. El yapımı mutfak dolapları, ahşap kaplamaları ve natürel beton zemini ise bu muhteşem loft’un artısı olmalı.
İddialı bir görünüş 
Evinin iç ve dış cepheleri iddialı ve görenleri hayran bırakacak türden olmalı! Eh, bir evin tasarımı adına “eksiksiz” diyebilmek için her açıdan incelikle düşünülmeli. Özgün silueti, tuğla dış cephesi ve demir balkon korkuluğuyla şehre kendi benzersiz imzasını atmalı. 
Ulaşım derdi yok, sadece yaşa!  
Eh, evin içi ile ilgili her şeyi saydık! Ancak hayallerindeki ev şehrin ulaşılamaz bir noktasındaysa ve yakınlarda bir yere gitmek bile senin için bir işkenceye dönüşecekse o evle ilgili tüm artı özellikler de yakın zamanda uçup gider. Bu nedenle evin aynı zamanda ana yolların kesişiminde ve toplu ulaşıma yakın konumda bulunmalı!
Tüm şehir elinin altında! 
Evinin merkezi bir yerde, çevresinde sevdiklerinle birlikte vakit geçirebileceğin kafelerin, restoranların ve mağazaların olması, aynı zamanda okul, iş yerleri ve hastane gibi binalara yakın konumda bulunması evini dört dörtlük yapacak! 
EKY YAPI, Loft Kavramını İzmir’e Getirdi! 
Tuğla kaplama dış cephe ve demir balkon korkuluklarıyla yarattığı tarz ile senelerdir beğenilen ve takip edilen EKY YAPI, New York’un SoHo bölgesindeki loft’lardan ilham alarak sıra dışı bir projeye daha imza attı ve İzmirlileri dizaynı ve duruşuyla fark yaratan SOHO ile buluşturdu! Siz de tam anlamıyla sizi yansıtan, aynı zamanda merkezi konumuyla göz dolduran SOHO’da yerinizi alın,  sıra dışı bir yaşamın kapılarını aralayın!  
EKY YAPI’nın birbirinden farklı ve cesur projelerini daha yakından tanıyın.  
Hemen Keşfet