SPONSORLU

Hesaplı Alışveriş Yapmanızı Sağlayacak
Altın Kurallar

Söz konusu alışveriş ise bütçeyi dengede tutmak biraz zordur. Oysaki alacağınız birkaç önlemle bütçenizi sarsmadan keyifli alışveriş yapmanız mümkün. Nasıl mı? İşte detaylar… 

İhtiyaç listesi hazırlayın

Özellikle marketten içeri girer girmez rengarenk ürünler arasında kendini alışverişe kaptırmamak zordur biliriz. Bir de alacaklarınızı önceden belirlemediyseniz, alışveriş sepetine giren ürünler artar da artar. Asıl almanız gerekenlerse çoğunlukla unutulur gider. Bu anlamda; alışverişe çıkmadan önce bir alışveriş listesi hazırlamanızı ve tabii ki açken alışverişe çıkmamanızı öneririz. Böylelikle hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Kaliteli olan her şey pahalı olmak zorunda değildir, unutmayın!

Yaygın olarak yapılan yanlışlardan biri de her kaliteli ürünü pahalı, pahalı ürünü de kaliteli sanmaktır. Oysaki kaliteyi ucuza almak pekâlâ mümkün! Bir ürüne karar vermeden önce tüm markaları; fiyat, kalite ve kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak değerlendirmeniz avantaj sağlar.

Güvenilir markaların online sitelerini mutlaka ziyaret edin

Mağaza mağaza gezmek keyifli olduğu kadar yorucudur da. Günümüzde, online plartformlarda aynı keyfi sürdürmek pekâlâ mümkün. Üstelik bunun bilincinde olan pek çok büyük marka, müşterilerine online alışverişlere özel pek çok avantaj sunuyor. Size önerimiz; fiyat karşılaştırması yaparken mutlaka online fiyatları da dikkate alın.   

Bozulmayan ürünleri toptan almayı tercih edin

Özellikle kalabalık bir aile iseniz yapacağınız market alışverişini toptan yapmanız bütçenizi uzun vadede rahatlatır. Çünkü 1 litrelik bir üründen 5 paket almakla tek seferde 5 litrelik paket almanız arasında bir fiyat farkı vardır. Bu yüzden toptan almanız her zaman avantajlıdır.

Bankanızın size özel kampanyalarını değerlendirin

Kârlı bir alışveriş için en önemli aşama elbette ödeme aşamasıdır. Alışverişi tamamlamadan önce, bankanızın size sunduğu güncel kampanyaları ve ekstra avantajları öğrenmeniz, almak istediğiniz ürüne en uygun şekilde sahip olmanızı sağlar. 

Giyim, Elektronik ve Gıda Marketinde 40 TL ParafPara!

1 - 31 Ekim 2018 tarihleri arasında giyim, aksesuar, optik, saat, kozmetik, elektronik, gıda marketi sektörlerinde yurt içi banka POS’larından yapılacak 100 TL ve üzeri
5. harcamaya 40 TL ParafPara hediye!

Detaylı bilgi için tıklayınız