SPONSORLU

Keyifli Bir Cumartesi Akşamı İçin Planınız Hazır Mı?

Havaların ısınmasıyla birlikte, hafta sonu planlarımız da hareketlenmeye başladı. Haliyle seçim yapmak bir hayli zorlaşmış durumda. Hafta sonu planınız her ne olursa olsun, cumartesi akşamı tercihiniz çok şık bir restoranda yemek olsun. Neden mi? İşte detaylar...

Her şeyden önce sosyalleşmek için en ideal gün…

Ertesi gün iş yoktur, haliyle eve erken dönmek ve erken uyumak için de geçerli bir nedeniniz yoktur. Size kalan; güzel bir sohbet eşliğinde leziz yemeklerin ve anın tadını çıkarmak olur.

“Ne yemek yapsam?” derdine bir günlük mola!

Gün boyu çalışıp eve dönüş yolunda ise “Acaba ne pişirsem?" soruyla tüm hafta kendinizi yeterince yordunuz. Şimdi biraz kendinizi şımartma vakti! Haftanın stresini atmaya başladığınız cumartesi akşamı, kendinize tamamen tatil hakkı tanıyabileceğiniz en ideal zamandır. Keyfini çıkarın!

Dağılan ve toplanmayı bekleyen bir mutfağınız olmaz

Ah o yemek sonrası gelen rehavet… Bir an evvel hazırlayıp hemen sofraya oturmak için mutfağı gereğinden fazla dağıtmışsanız, üstüne bir de bulaşıkları eklenmişse iyice çekilmez olur.

Sınırsız seçenek arasından dilediğinizi seçme özgürlüğü…

Hafta sonu olması sebebiyle çoğu restoran çok daha özel menüler hazırlar. Her biri adeta bir sanat eserini andıran leziz yemekler arasından dilediğinizi seçip yeni tatlar keşfetmeniz için daha ideal bir gün olamaz.

Sadece cumartesi gününe özel indirim fırsatları

Cumartesi günü şık bir restoranda akşam yemeğinin faturası konusunda ön yargılar geliştirmiş olabilirsiniz. Tabii bankanızın size sunduğu avantajlardan haberiniz yoksa!

Paraf ile Cumartesi Günleri tüm restoranlarda indirim fırsatı sizleri bekliyor!
Paraf, cumartesi günleri, yurt içinde ve yurt dışındaki tüm restoran harcamalarına, 20 TL'ye kadar indirim fırsatı sunuyor. Paraf Gold sahipleri restoran harcamalarının %10'u, Paraf Platinum sahipleri ise restoran harcamalarının %25'i kadar indirim hakkına sahip oluyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız