SPONSORLU

Şık ve Zarif Görünümleriyle Kendilerinden Söz Ettiren Kadınların Sırları 

Her kadın bakımlı ve şıktır. Ama bazıları vardır ki isimleri tarzlarıyla birlikte anılır. Giydikleri ve kombinledikleri tasarımlarla, adeta modaya onlar öncelik eder. Sezonun hit parçaları, onların üzerinde sanki bir başka durur. Kimlerden mi söz ediyoruz? Şıklıkları ve zarafetleriyle kendilerinden söz ettiren kadınlardan... 

Gösterişin büyüklükle doğru orantılı olmadığını bilirler
Aslında küçük bir dokunuşun oldukça etkili ve derin bir şıklık katacağını bilirler. Gösterişin aslında büyüklükle değil, küçük dokunuşlarla olacağını bilirler.
Kendi tarzlarını korurken modanın gereklerini ustaca yerine getirirler
Genel olarak tarzları ve zevkleri değişmezken modaya kolaylıkla ayak uydurabilirler. Giyim tarzlarını oluşturan temel zevkleri sabit kalırken günün şartlarına göre giyinmek konusunda epey başarılıdırlar.
Sadelikten yanadırlar

Abartıyı sevmezler. Gerçek şıklığın ve zarafetin anahtarının sadelik olduğunun farkındadırlar. Sade kombinlerinin içine gizledikleri küçük detaylarla dikkat çekmeyi başarırlar. 

Hayatın her alanına uyumlu koleksiyonlara sahiptirler
Girdikleri her ortamda fark edilmemeleri neredeyse imkansızdır. İş yaşamlarında da sosyal yaşamlarında da doğal, hafif, şık ve tasarım harikası ürünleri tercih ederler. Özgün kombinleri ile dikkat çekmeyi başarırlar. 
Alışveriş için buluştukları tek bir nokta var: Mizalle

Kaliteli, yüzlerce seçeneği içinde barındıran, birbirinden şık tasarımlı kreasyonları bir arada bulabileceğiniz e-alışveriş siteniz Mizalle açıldı. Moda dünyasına yepyeni tasarımlarıyla bir “tık” uzaklıkta olan mizalle.com’da kendi tarzınıza uygun tüm kreasyonları keşfetmeye hazır mısınız?
Detaylı bilgi için tıklayınız