Okul Alışverişi İçin Pratik İpuçları

Çocuklar için okula dönüş hazırlıkları başladı. Bir önceki senenin kıyafetlerini her yaz tatilinde biraz daha büyüyen çocuklarımıza giydirmek mümkün değil. Baştan ayağa yepyeni kıyafetler ve okul aksesuarları için alışveriş zamanı!

Okul sezonunda ailelerin masrafları da artıyor.
Ayakkabı, çanta, kazak, pantolon derken alınacak çok fazla şey var. Üstelik sizin beğendiğinizi bazen çocuklar beğenmiyor ama saatlerce çocukla alışveriş yapmak da zor. Çocuk kıyafetleri ve okul aksesuarları alanlarında yüzlerce çeşidin bulunabildiği Morhipo.com'dan alışveriş yaparak hem alışverişinizi kolaylaştırabilir hem de tatil bitti diye üzülen çocuklarınıza eğlenceli sürprizler yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Okul döneminin olmazsa olmazı çantalar

Çocuğunuzun okul çantasını Morhipo.com'da
Disney logolu ürünlerden, Hummel, Adidas ya da Nike marka spor çantalarına kadar geniş ürün yelpazesinden seçebilirsiniz.

Sırt desteği ile çocuğunuzu rahat ettirecek çanta seçeneklerini incelemek için tıklayınız

Çocuğunuz kışa Morhipo ile
avantajlı girsin

Yaz rehaveti bizi yavaşça terk ediyor, aileler okulun başlamasıyla havaların hızlıca soğuduğunu biliyor. Hava değişiminden etkilenen çocuklar hemen soğuk algınlığı gibi hastalıklarla okul başlar başlamaz devamsızlık yapmaya başlıyor. Tüm bu sorunları öngören ebeveynler ise kışlık alışverişlerini de önden yapıyor. Kaban, mont, bot, ayakkabı gibi kışlık ürünlerinizi şimdiden yapın, %50'ye varan indirimlerden yararlanın!

Birbirinden şık kışlıkları incelemek için tıklayınız

Okul dönemi için tüm ihtiyaçlarınız Morhipo’da

Çocuk trendlerini yakalayan ve rahat kıyafetlerle çocuklara hareket imkânı veren Nike, Lumberjack, Benetton, Hummel, Adidas, Kinetix ve LCW gibi markalardan çocuklarınız için gerekli tüm eşofman, giysi ya da aksesuar alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Okul kıyafet ve aksesuarlarını incelemek için tıklayınız

Okul için öğrencilerin ihtiyacı olan her şey sürpriz fırsatlarla Morhipo’da!