SPONSORLU

Sektörün Güçlü Kadınları Dünya Otomotiv Konferansı’nda Buluşuyor!

Dünyada ve ülkemizde yapılan birçok çalışmanın ortak sonucu kadınların ekonomik hayattaki varlıklarının hem yaratılan değerler zincirinde hem de elde edilen kazançlar üzerinde pozitif etkisi olduğunu gösteriyor.  Dünya Otomotiv Konferansı, bu etkiyi dikkate alarak sektörün güçlü kadınlarına özel bir program hazırladı. 


Hazırlanan programa göre; konferansın 2. günü 08.00 – 09.00 saatleri arasında ‘Kadınlar Kahvaltısı’ düzenlenmesi ve akabinde kadınlara özel bir panelin gerçekleştirilmesi planlanıyor. Sadece kadın konuşmacıların olduğu Dünya Otomotiv Konferansı panelinde konuşmacılar; başarı örneklerinin yanı sıra sektörden beklentilerini, sektörün kadınlar için nasıl daha çekici hale getirilebileceğini kadınların gözünden anlatma fırsatı bulacaklar. 

Dünya Otomotiv Konferansı kapsamında ayrıca; kadınların otomotiv endüstrisinin dönüşümünü nasıl gördükleri, bu değişim sürecindeki zorlukları ve mevcut değişen dünyaya nasıl uyum sağladıklarını anlamak için WAC 2018’e özel Sektörün Güçlü Kadınları ile röportajlar gerçekleştirildi. 
WAC 2018'e ve Kadınlar Kahvaltısı’na rezervasyonunuzu buradan kayıt olabilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayınız