SPONSORLU

Mücevherde Yepyeni Bir Stil: PANDORA Reflexions Koleksiyonu

Şık kombinlerin en büyük tamamlayıcısı mücevherler, bu sezon tamamen kullanıcısının  zevkine göre şekilleniyor. Kadınları; yaratıcılıklarını ve karakterlerini yansıtmaları için teşvik eden bu akım, aynı zamanda zıtlıkları da ortaya koymasıyla dikkat çekiyor. 

Stilinizi yansıtmanızın en yeni yolu: PANDORA Reflexions

İsteğe göre uyarlanabilen tasarımı ve kolayca takılabilen charm'larıyla modern ve feminen bir tarzı yansıtan PANDORA; Reflexions koleksiyonuyla stil ve özgüveni bir araya getirerek kadınların kendilerini yansıtmaları için en yeni yolunu sunuyor. Büyüleyici PANDORA Shine, zarif PANDORA Rose ve göz kamaştırıcı 925 ayar gümüşten oluşan koleksiyon, örgü dokulu bilekliklerde kolayca harmanlanabiliyor. Aynı zamanda zıtlıklardan ilham alan bu koleksiyonda; farklı ton ve metalleri bir arada kullanmak ya da sade bir kombin oluşturmak mümkün.

PANDORA Reflexions’la hazırladığınız her kombin, kendinizi ve stilinizi ifade etmede başrol oynayacak.

Senin Stilin Neyi Yansıtıyor?

PANDORA, Pandora.net adresinde yer alan stil testini çözerek stilini en iyi anlatan şanslı katılımcılarına 18 günde 1 adet PANDORA Reflexions bileklik hediye ediyor. Ayrıca; 1 şanslı kişiye ise stiline uygun özel bir saç-makyaj danışmanlık günü ve PANDORA Reflexions koleksiyonundan mücevher kazanma şansı sunuyor. 
Siz de 4-21 Ekim tarihleri arasında PANDORA Reflexions’a özel stil testini çözün, sizi yansıtan PANDORA Reflexions bileklik ve büyük ödülü kazanma şansını yakalayın!

PANDORA Reflexions stilinizi yansıtmanızın en yeni yolu.