SPONSORLU

Herkes Bu Sistemi Konuşuyor!
Filo Yönetim Hizmetinin Öne Çıkan Özellikleri… 

Otomobillerimizin, gerek iş gerekse de gündelik yaşamımızda sağladığı konfor ve kolaylıklar elbette tartışılmaz. Ah bir de periyodik bakım, kasko, trafik cezaları ve beklenmeyen tedilatlar gibi durumlarla uğraşmaK zorunda kalınmasa! Neyse ki artık, tüm operasyonel süreçleri ve daha fazlasını yapan bir hizmet var: Filo Yönetim Hizmeti. Özellikle şirket otomobillerinizin “sadece” konforunu sürmenizi sağlayan ‘Filo Yönetim Hizmeti’nin özelliklerini sizin için listeledik. 

Alımdan satıma, her aşamada yanınızda! 
Filo Yönetim Hizmeti, siz bir otomobil satın almaya karar verdiğiniz andan itibaren yanınızda olmaya başlar. Sistem, ihtiyaç duyduğunuz otomobil ya da otomobilleri sizin yerinize araştırır ve görüşlerini bildirir. Üstelik sadece sıfır otomobil alımlarında değil, piyasa koşullarına göre uygun maliyetli kullanılmış araç tedariği konusunda da sizi yönledirir. Kendiniz ya da şirketiniz için almak istediğiniz otomobil ya da otomobillere karar verdiğinizde; Türkiye’nin her yerinden sevk edebilir, plaka tescil işlemlerini yürütür, MTV ödemelerini takip eder ve ödemelerin zamanında yapılmasını sağlar. Otomobili satmaya karar verdiğinizde ise otomobilin en iyi fiyattan satılma sürecinde de yanınızda olur.
Periyodik bakım ve beklenmeyen durumlar sizi yormaz 
Filo Yönetim Hizmeti bünyesinde anlaşmalı yetkili servisler bulunur. Bu servisler sayesinde araç muayeneleriniz veya tamir süreçleriniz sorunsuz geçer ve üstelik yüksek maliyetler harcamak zorunda kalmazsınız. Yakıt cihazı ve lastik gibi otomobiliniz için gerekli ekipmanların tedariğini de yapan sistem; montaj ve demontaj gibi hizmetleri de beraberinde sunar. Filo Yönetim Hizmeti, aynı zamanda otomobillerinizin lastiklerinin saklanmasını ve böylece şirket depolarınızdan birini lastiklerinize ayırmak zorunda kalmazsınız. 
Otomobilinizin yokluğunu hissettirmez! 
Tamir süreçlerinin uzun sürmesi durumunda, sistem sizi asla mağdur etmez. İstanbul içinde 24 saat, İstanbul dışında ise 48 saat içerisinde size bir ikame otomobil organize eder. Böylece aracınızın yokluğunu hissetmez ve işlerinizi aksatmazsınız. 
Uzman kadrosuyla 7/24 Yanınızda! 
Bir otomobilin tüm operasyonel süreçlerini düzenleyen sistem; uzman kadrosuyla 7/24 yanınızda yer alır. Siz otomobilinizin sadece keyfini sürün diye tüm sorun ve sorularınızı en kısa sürede çözüme kavuşturur. 
Siz İşinize Odaklanın, Otomobilinizin Sadece Keyfini Sürün!
Biliyoruz zamanınız çok değerli, siz “işinize odaklanın” diye SHS Filo olarak otomobiliniz/otomobilleriniz için gerekli tüm operasyonel süreçleri sizin yerinize, Şahsuvaroğlu güvencesi ve uzman ekip arkadaşlarımızla biz yönetiyoruz! 
Detaylı bilgi için tıklayınız