Basketbol Maçlarının Sınırsız Heyecan Verici Karşılaşmalar Olduğunun 4 Kanıtı

Basketbola önyargısı olan kişiler için futbol daha heyecan verici görünür. Oysaki son saniye 3'lüğüyle maçın galibi olma ve izleyiciyi coşturma durumu sadece basketbola özgüdür.
Asist'ler, cut'lar saha basketler, drive'ler, fast break'ler…
40 dakika boyunca bu heyecan hiç bitmez!

Sınırsız rekabet

Maç bitene kadar önde olmanın bir önemi yoktur basketbolda. Fark ne kadar fazla olursa olsun; basketbolda imkânsız diye bir şey yoktur! Hâl böyle olunca da sahada rehavet diye bir durum söz konusu bile olamaz!
Her maçın kazananı vardır ama bunun için maçın sonunu beklemek gerekir!

Sahada sınırsız yardımlaşma

Basketbolda egoya yer yok! Sahada ya da yedek kulübesinde bekliyor olsun; basketbolda her oyuncu birer yıldızdır. Fakat maç başladığı andan itibaren artık şahıslar unutulur ve takım ruhu devreye girer. Sayı kaçırılabilir, hatta maç mağlubiyetle sonuçlanabilir ama takım ruhu her zaman kazanır!

Sınırsız ihtimal ve heyecan

Basketbolda taktikler bir yere kadar işler! Gerisi tamamen zamanın akışına bağlıdır. İhtimaller mi? Asla belli olmaz! Saliseler, pres’ler, jump shot’lar maçın kaderini değiştirir. Bu oyunda sınır yok, heyecan çok!

Sürprizler mi? Hepsinden daha sınırsız!

"Sayı olur" dersiniz olmaz, "O 40 sayı fark asla kapanmaz" dersiniz kapanır, "15-20 cm farkla turnikede şansı olmaz" dersiniz olur! Heyecanı kadar sürprizleri de boldur
bu oyunun!

Bundan sonra Avrupa'nın en iyi basketbol liginin adı: Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi!

Bu oyunda sınır yok! Bugüne kadar en iyi projelerin içinde hayaller, arkasında da Tahincioğlu oldu.
Bundan sonra da basketbolun hayallerinin arkasında Tahincioğlu olacak.