İstanbul'da “İşte Burada Yaşanır" Dedirten
Bir Yaşam Alanının Olmazsa Olmazları

Yedi tepeli şehir İstanbul… Her köşesi ayrı güzel ve farklı seçeneklerle dolu bir serüven!
Hâl böyle olunca bu şehirde ikamet edeceğiniz yer, aslında yaşam konforunuzu da belirliyor. Örneğin; bulunduğu semtten çıkmadan tüm ihtiyaçlarını yanı başında bulmak isteyenler için Başakşehir, son zamanlarda en ideal tercih olarak karşımıza çıkıyor.
Peki, Başakşehir sakinlerine ne gibi avantajlar sağlıyor?

Kolay ulaşılır, zor vazgeçilir bir lokasyon

Sanılanın aksine, İstanbul'da trafik sorununun olmadığı lokasyonlar da var. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve
3. hava limanına yakınlığının yanı sıra, metro ve tramvay gibi farklı alternatifle ulaşımın sağlandığı Başakşehir'de yaşayanlar için “Trafikte boşa zaman harcamak" kavramı çok yakın değil.

Hiç olmadığı kadar yeşil ve
ferah alanlar

Bahçe kültürü, pek çok İstanbullu için özlenilen çocukluk anıları gibidir. Çoğunlukla iç içe yapılaşmış binaların arasında sürdürülen yaşamlar için, doğanın hâkim olduğu tüm renkleri içinde barındıran parklar hayal gibi görünse de Başakşehir’de imkânsız değildir!

Yaşam standartlarını yükselten hizmetler

Öyle bir yaşam alanı düşünün ki maksimum düzeyde ihtiyaçlarınıza cevap versin... Dünyanın en iyi markalarının yer aldığı AVM, sosyalleşmek için farklı seçenekler sunan kent merkezi, 280 bin metrekarelik alana uzanan bir bahçe ve sağlık kentiyle Başakşehir, tam olarak burada yaşanılır nitelikler taşıyor.

Prestijli bir mimari ve geniş alanlar

Şehrin sıkışıklığı bir yana, konutların da ihtiyaçtan küçük olması, özellikle aileler için ciddi bir sorun olabiliyor. Yaşam alanlarında dahi özgürleşemeyen aile bireyleri, dolayısıyla bunu gündelik yaşamlarına yansıtabiliyor. Başakşehir’de konut sahibi olanlar içinse böyle bir durum söz konusu olmuyor. Her bireyin kendine ait bir yaşam alanı oluşturmasını sağlayan geniş ve ferah konutlar, konforlu bir yaşam sunuyor.

Bütçeleri güldüren bonus: Kolay ödeme seçenekleri

İstanbul'da konut sahibi olmanın sağladığı konfor ve avantajlar elbette ki tartışılmaz! Söz konusu olan konut, merkezi ve sürekli değer kazandıran bir lokasyondaysa eğer, etkili bir yatırım aracına dönüşebilir.
Başakşehir'deki konut projeleri, “İyi ama kısıtlı bütçelerle nasıl konut sahibi olabiliriz ki?" diyenler için sağladığı fırsatlarla da dikkat çekiyor.


İşte Burada Yaşanır!

'Şimdi Al, Ocak 2019'da Öde' avantajı ile Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir'de sizin için zaman durdu.