İstanbul'un Sakinliğiyle Dikkat Çeken Semti: Küçükyalı

İstanbul'da huzur arayanların ilk tercihi olan Anadolu Yakası'nda, Maltepe'ye bağlı sakin bir semttir Küçükyalı… Denize kıyısı olan bu semti sevmeniz için, bir kere yolunuzun düşmesi yeterlidir. Bir de sakini olmuşsanız eğer, artık vazgeçilmeziniz olmuştur diyebiliriz.
Neden mi? İşte detaylar…

Sokakları denize çıkan bir semt

Bütün bir günün yorgunluğunu çıkartmak için birebirdir sahiller… Alabildiğine uzanan maviliği seyretmek adeta bir terapi gibi gelir insana. Söz konusu sahil Küçükyalı ise buna bir de Adalar manzarası eklenir ve keyfine asla doyum olmaz.

Her yere kolay ulaşım

Otobüs, minibüs, deniz hatları ve metro…
İstanbul'da çoğu semtte bulunmayan ulaşım rahatlığını Küçükyalı'da bulursunuz. Özellikle metroya direkt ulaşımı olan bir projede konut ve/veya ofis sahibiyseniz İstanbul'da size her yer yakındır.

Dinlenmek ve sosyalleşmek için
ideal seçenekler

Küçükyalı, Bağdat Caddesi’nin popülerliğini gölgede bırakan nitelikteki alışveriş caddesiyle de dikkat çeker. Dünyanın önde gelen markalarının mağazalarını bulabileceğiniz bu caddede; alışveriş yapmak ve lüks kafe/restoranlarda vakit geçirmek son derece keyiflidir.

Geniş ve ferah konutlar

Son zamanlarda hayata geçirilen ve 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçeneklerde inşa edilen modern projeler,
Küçükyalı sakinleri için ideal yaşam alanları oluşturmasıyla dikkat çekiyor. Okul, ofis ve sosyal yaşam alanlarını da içinde barındıran bu projeler, sunduğu prestiji yaşamla sakinlerin başka semtlere gitmeden tüm ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.

Kolay ödenebilir olmasının yanı sıra yatırım için de ideal konut ve ofisler

Bu kadar artısı olan bir semtte konut sahibi olmak zor mu diyorsunuz? Elbette değil! Farklı ödeme seçenekleri sunan projelerle Küçükyalı'lı olabilir ve bu sakinliğin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

"Şimdi Al, Ocak 2019'da Öde" avantajı ile Tahincioğlu'nun yeni projesi Nidapark Küçükyalı'da zaman durdu!


Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen projeden daire sahibi olmak isteyenler;
KDV dâhil satış fiyatının %5'ini peşin, %15'ini satış tarihinden itibaren 12. ayda ara ödeme şeklinde yapabilir, kalan %80'lik kısmı için ise banka kredisi kullanabilir.

Kredi taksit ödemeleri Ocak 2019'da başlayacak kampanya, Küçükyalı'da ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştirmelerinde de büyük avantaj sağlayacak.
Formu doldurun, sizi arayalım!