SPONSORLU

Nakit İhtiyacınızda Doğru Çözüme
Nasıl Karar Verirsiniz? 

Okul masrafları, kışa hazırlık, evde yapılan ufak tadilatlar, ısınma giderleri derken bu aylarda ev ekonomisini korumak pek mümkün olmuyor. Dolayısıyla nakit ihtiyacı artıyor ve finansman desteği kaçınılmaz oluyor. Fakat “finansman desteği” adı altında sunulan standart çözüm önerilerinin pek çoğu, dertleri çözmek bir yana, uzun vadede yenilerini ekleyebiliyor. İhtiyaçlarınızı ertelememek için nakit ihtiyacınıza çözüm ararken mutlaka cevaplamanız gereken soruları sizin için listeledik. 

Kredi kullanmadan nakit ihtiyacımı nasıl karşılayabilirim?
İhtiyaçlarınızı karşılama noktasında nakit ihtiyacınız için elinizdeki tek çözüm faizli kredi kullanmak değil… Bu nedenle alternatif finans çözümlerini de araştırmalı, günlük yaşamınızda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınızı, bütçenizi sarsmadan çözebilecek seçenekleri de değerlendirmelisiniz.
Seçtiğim finansman desteğini her alanda kullanabilir miyim?
İhtiyaçlarınız duruma göre veya dönem dönem farklılık gösterebilir. Evinizin boyasından eğitim masraflarınıza, sağlık harcamalarınızdan evlilik giderlerinize kadar pek çok alanda nakit ihtiyacı yaşayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz finansman desteğinin zaruri ihtiyaçlarınız için kullanılabiliyor olması sizi avantajlı bir konuma getirir. Bu yüzden, kullanacağınız finansman desteğinin pek çok alanı kapsıyor olmasına mutlaka dikkat edin!
Alışveriş sırasında karşılaşacağım sorunlara nasıl çözümler getiriyor?
Bir diğer önemli konu da, tercih ettiğiniz finansman desteğinin hayatınızı kolaylaştıran, karşılaştığınız sorunlara hızlı çözümler getirebilen bir seçenek olması kriteridir. Özellikle alışveriş sırasında yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında destek sunulması, çözümler üretilmesi, kısacası ‘dert çözen’ bir finansman desteği verilmesi, sizin için önemli bir avantaj sağlar.
İhtiyaç halinde dert çözen finansman seninle!
Dert Çözen Finansman günlük yaşamınızda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınıza çözüm üreten, katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde sunduğumuz ihtiyaç finansmanı desteğidir. Siz de 'Dert Çözen Finansman’a başvurun, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden tamamlayın.
Detaylı bilgi için tıklayınız