09.02.2018 - 12:50 | Son Güncelleme: 09.02.2018-12:50 A-A+

'İçimdeki Ses'in çekimleri tamamlandı

Bu yıl uluslararası film festivallerinde Türkiye'yi temsil edecek olan 'İçimdeki Ses' filminin çekimleri Arnavutköy Özel Avrupa Hospital'de gerçekleşti.

'İçimdeki Ses'in çekimleri tamamlandı

Senaristliğini ve yönetmenliğini Burak Akan'ın yaptığı 'İçimdeki Ses' filminin başrollerini Burak Hakkı, Hakkı Ergök, Gülden Dudarık ve Beyzanur Mete paylaştı.

Filmde; iki başarılı cerrahın yapacağı ameliyat sırasında görüntüler görmeye başlayan hastanın başından geçen hikayeler anlatılıyor. Ameliyat sırasında şizofren olan hastanın, kendi kafasında kurduğu olayları ele alan yapım, yurtiçi ve yurtdışı film festivallerinde 'Kurmaca' dalında yarışacak.

İlk defa doktor rolünü oynadığını belirten Burak Hakkı, "Başarılı bir iş çıkarttık. Tüm festivallerden ödülle döneceğimizi düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi

Filmin Yönetmeni Burak Akan, "Uzun zamandır çekmek istediğimiz bir projeydi. Sette çok güzel bir enerji vardı. Tüm ödülleri toplayıp döneceğiz" şeklinde konuştu.

Bilgi YarışmasıTenise benzer ve tüylü bir topla oynan oyun hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.