İdeal seks ne kadar sürer?

Uzmanlar muhteşem seksin sanıldığı gibi saatlerce sürmediğini açıkladı.

İdeal seks ne kadar sürer?
Rengarenk gömleklerle yaza merhabaTommy Hilfiger 2015 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonunda yer alan gömleklerle sportif ve rahat alternatifler sunuyor.
İstenmeyen tüylerden acısız kurtulmanın yoluEstetik İnternational Sağlık Grubu lazer tedavi uzmanları, istenmeyen tüylerden acısız bir şekilde kurtulmanın yolunun artık daha sık tercih edilen modern çağın en son teknolojilerinden ‘Ütüleme Lazer Yöntemi’ ile mümkün olduğunu açıkladı.
Bebeğiniz kurarsa bunu yapın!Dr. Aşkın Güra Nemlioğlu, bebeklerin bir yaşını dolduruncaya kadar emzirildikten sonra hemen yatırılmaması gerektiğini belirterek, gazı çıkarılan bebeğin sırt üstü yatırılmasının hayati önem taşıdığını kaydetti.
Sürekli yorgunluğun nedenleriUzman Diyetisyen Şebnem Kandıralı, sürekli yorgunluğun nedenlerini açıkladı.
Bu çorba formda tutuyorSovyetler Birliği mutfaklarının en sevilen lezzetlerini sunan “Matruşka Tavern” Caddebostan’da, “Matruşka Bistro” ise Astoria AVM’de hizmet vermeye devam ediyor.Rusya, Ukrayna, Gürcistan ve Türk Cumhuriyetlerinin en özel tatlarını sunuyor.
Gelinler için düğün öncesi diyetGüçten düşmeden, telaşa kapılmadan, sıkıntıya girmeden en sağlıklı, en iyi diyet için ipuçları Diyetkolik.com’un uzman diyetisyenlerinden geliyor.
Deniz Akkaya evleniyorHabertürk'ten Esin Övet'in haberine göre, eski manken Deniz Akkaya ilk defa dünyaevine giriyor.
Evinizi ödüllü tasarımlarla süsleyinCoğrafyaların izini sürüp çağdaş çizgilerle harmanlanan koleksiyon ev ürünlerinden üçü ‘İyi Tasarım’ ödülleriyle taçlandırıldı.
Elektrikler kesilince hemen yapmanız gerekenlerElektrikler kesildiğinde öncelikle can güvenliğini sağlamak ve telefonların şarjının bitmesini önlemek amacıyla bu adımları tek tek yapın.
PEMBE BLOG