Ege

12.01.2018 - 01:52 | Son Güncelleme: 12.01.2018-1:53

‘İdeolojik tepki veriyor’

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, ocak ayı ikinci olağan toplantısında yeni ulaşım sisteminde Körfez Geçişi Projesine ‘bilimsel değil’ gerekçesiyle yer verilmemesine tepki gösterdi.

Sitene Ekle

AA

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, ocak ayı ikinci olağan toplantısında yeni ulaşım sisteminde Körfez Geçişi Projesine ‘bilimsel değil’ gerekçesiyle yer verilmemesine tepki gösterdi. İzmir Büyükşehir Başkanı Aziz Kocaoğlu başkanlığındaki belediye meclisi toplantısında İzmir Ulaşım Ana Planında Revizyon çalışmaları hakkında sunumlar yapıldı. 

2030 planında yok

Programda söz alan Doğan, 2030 yılına kadar hayata geçecek ulaşım planlarında, Körfez Geçiş Projesi’nin yer almamasına tepkisini belirtti, “Siz bir yandan bu projeye karşı değil gibi gözüküyorsunuz ama ulaşım ana planında bu projeye yer vermediniz. Aziz Kocaoğlu, projenin yapılmasını istiyorsunuz ancak hükümetimiz bu projeyi İzmir’e kazandırmasın diye ideolojik tepki veriyorsunuz” dedi.


©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX