10.04.2015 - 02:30 | Son Güncelleme: 10.04.2015-2:30 A-A+

İhracat yıldızı dizilere ödül

Türkiye’nin teknolojideki gücünü temsil eden Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET), yüksek katma değerli ihracatı teşvik etmek amacıyla düzenlediği ‘TET Ar-Ge Proje Pazarı’nın dördüncüsü İstanbul Kongre Merkezi’nde yapıldı.

İhracat yıldızı dizilere ödül

EMRAH AKÇAAY

Gecede bu yıl ilk kez kültürel hizmet ihracatının yıldızlarına ödül verildi. 2014 yılı sonuna kadar en fazla ihracat geliri elde eden ilk üç dizi ödülünü; ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Kara Para Aşk’ ve ‘Kuzey Güney’ aldı. ’Kara Para Aşk’ dizisi adına ödülü almak için katılan Tuba Büyüküstün’e rol arkadaşı Engin Akyürek eşlik etti.

“Biz evde gayet normaliz”
Törene katılanlar arasında oyuncu Halit Ergenç de vardı. Birinci seçilen ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ödülünü alan oyuncu, Arap hayranlarıyla bol bol ‘Selfie’ yaptı. Ergenç eşi Bergüzar Korel’le diğer ülkelerde yıldız olmalarına, “Bize anormal gelmiyor. Çünkü çok uzakta olduğu için bir şey hissetmiyoruz. Evde gayet normaliz” dedi.

Bilgi YarışmasıGenellikle polislerin kullandıkları lastik sopaya ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.