Yaşam
24.04.2008 - 01:04 | Son Güncelleme: 24.04.2008-1:06

İki kız kardeşe lezbiyen tacizi

21 yaşındaki komşu kadını ile arkadaşının tacizine uğrayan iki kız kardeşe “Kötü örnek oluyor” denilerek tasdiknameleri verildi

Sitene Ekle
İki kız kardeşe lezbiyen tacizi

TESLİME TOSUN Antalya DHA

Kumluca ilçesinde, D.K. (21) ve kız arkadaşı H.Ç.’nin (16) ilköğretim öğrencisi iki kız kardeşi taciz ettikleri iddia edildi. Gözaltına alınan evli ve bir çocuk annesi D.K. ile eşi R.K. (43) tutuklandı. H.Ç. ise yaşı küçük olduğu için tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
G. E., ilköğretim öğrencisi 13 ile 14 yaşlarındaki iki kızının saçlarında bit gördü. G.E, komşusu D.K.’den yardım istedi. Kızlarının saçlarını ilaçlayan G.E, D.K.’ye onlara banyo yaptırmasını, kendisinin işe gideceğini söyledi. D.K., H.Ç. ile birlikte iki kardeşi banyoya soktu. Çocukların göğüslerini öpen D.K. ile H.Ç, bu sahneleri cep telefonlarıyla görüntüye aldı. Görüntülerin R.K.’ye ait bilgisayardan dağıtıldığı ortaya çıktı.
D.K.’nin, internette, “Kadınlar koğuşundayım. Mektuplarınızı beklerim” yazısıyla resimlerinin bulunduğu bir sayfa açtığı belirlendi. Okul yönetimi, “Diğer çocuklara kötü örnek oluyor” diyerek, iki kardeşin tasdiknamelerini verdi.  İki kız, “Okulda kız arkadaşlarımız bizimle alay ederken, erkek arkadaşlarımız ve diğer öğrenciler bize dokunarak tacize başladı” dedi.

 

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıCem Karaca'nın söylediği "Ceviz Ağacı" adlı şarkının şairi kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Yaşam Manşetler

    Astroloji
    ©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.