11.11.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 11.11.2017-2:30 A-A+

İki köpeğini de zehirleyip öldürdüler

Marmaris’teki bahçelerinde iki köpeğinin zehirlenerek öldürüldüğünü söyleyen Tanem Sivar, “Bunu yapanla son nefesimize kadar mücadele edeceğiz” dedi

İki köpeğini de  zehirleyip öldürdüler

tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana’nın, Django ve Pamuk adlı köpekleri, Marmaris’te bahçelerine atılan zehirli madde sonucunda zehirlenerek öldürüldü. Dava açacakları için  kişileri ifşa etmediklerini söyleyen Dirvana, “Suçlu ya da suçluların en kısa zamanda yargı önünde gerekli cezayı almasını diliyorum” dedi.

Sivar oğlu Süleyman, eşi ve köpeklerinin olduğu kareyi “Arıtk yeter” notuyla Instagram’dan paylaşarak, “Bize yaşatılan bu acının benzeri, ülkemizin her köşesinde sıkça yaşanıyor. Maalesef ki her geçen gün gerekli cezalarla hak yerini bulmadıkça, bu durum normalleştirilmeye çalışılıyor. Canımız çok yanıyor ve içimiz acıyor” notunu yazdı.

Bu vahşi katliamı kimin yaptığını bildiklerini sözlerine ekleyen sunucu şöyle devam etti: “İnsan diyemeyeceğim yaratığın bize, Djanyo’ya ve Pamuk’a bunu yapmaya ne hakkı vardı? Ama sadece ‘o’ katilin değil, sokaklarda ve aramızda yaşayan sayısız katilin yaptıklarının artık bir cezası olmalı. Türkiye’nin en güzel noktalarından birinde, doğada yaşayan insanın içinde bu canilik nasıl olur? Yaptığı katliamın karşılığının komik bir para cezası olduğunu bilmek, elbette ona ve onun gibilere bu cesareti veriyor.

Son nefesimize kadar, bu adam başta olmak üzere, tüm hayvan dostlarımızın hakkı için mücadele edeceğimize söz veriyoruz” diye yazdı.

 

Bilgi YarışmasıHangi ünlü futbolcu dünya kupasında elle attığı golden sonra "o tanrının eliydi" açıklamasını yapmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.