Gündem
17.07.2017 - 13:05 | Son Güncelleme: 18.07.2017-9:10

İki Yalancı 3. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İki Yalancı 2. son bölümüyle dün akşam izleyici karşısına çıktı. İki Yalancı'da Serkan ve Duygu'nun tekne gezintisinde mahsur kalmaları romantik anların yaşanmasına sebep oldu. İki Yalancı dizisinin merak edilen 3. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Sitene Ekle

İki Yalancı dizisi dün akşam nefesleri kesti. İki Yalancı dizisi son bölümde Serkan ve Duygu çifti tekne turunda kaybolur ve mahsur kaldılar. Bu süre zarfında birbirleriyle iyice yakınlaşam çift artık gerçekleri birbirine açıklamak için buluşma kararı vermelerine karşın yeni bir yalanın daha ortaya çıkmasına engel oladılar. 

İKİ YALANCI 2. BÖLÜM FRAGMANI

İKİ YALANCI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Söyledikleri yalanı yaşamaya her gün daha da alışan Serkan ve Duygu, çıktıları tekne gezintisinde motorun bozulmasıyla adada mahsur kalırlar. Geçirdikleri zaman boyunca birbiriyle iyice yakınlaşan ikili bu oyunu sürdüremeyeceklerini anlayıp gerçeği söylemek için buluşurlar. Fakat, ikisi de beklemedikleri bir şekilde yeni bir yalanın içinde kendilerini bulurlar.

İKİ YALANCI 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2017 Yılı 2.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %29 / %71


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Derya Büyükuncu hangi dalda bir sporcudur?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX