Eskişehir

Yerel Haber
23 Mart 2016 - 16:41

İKİNCİ KEZ İNTİHAR ETMEK İSTEDİ

IHA

Eskişehir’de daha önce de intihar etmek için 8 katlı bir binanın çatısına çıkan Hüseyin Durna, bu sefer de amacına ulaşmak için Eskişehir Devlet Hastanesi’nin çatısını kullandı.
Önceki intihar girişiminde borçlarının olduğunu söyleyen 45 yaşındaki Durna, polis tarafından ikna edilmişti. İlk intihar girişiminin üstünden henüz 3 gün geçti ve Durna yine intihar etmek istedi. Edinilen bilgilere göre ikinci intihar girişimi öncesi 112 Acil Sağlık ekiplerinini Durna’nın arkadaşı aradı. Arkadaşları Durna’nın, epilepsi hastası olduğunu ve panik atak geçirdiğini söyledi. Bunun üzerine olay yerine giden ekipler, Durna’yı hastaneye götürmeye ikna edemedi. Aynı telefon bir süre sorna tekrar geldi ve 112 ekipleri Durna’yı bu sefer Acil Servis’e getirdi. Acil Servis’ten bir anda kaçan Durna, hastanenin çatısına çıktı. Çatıdaki rahat tavırları ile dikkat çeken Durna, dakikalarca telefonla konuşarak sigara içti. Bu sırada hastane güvenliği branda açtı. Kısa bir süre sonra ise hastane bahçesine itfaiye ekipleri gelerek, çadır açtılar. Ekiplerin çabası sonucuna Durna intihardan vazgeçirilerek tekrar tedavi altına alındı.
Öte yandan, hastane bahçesinde toplanan vatandaşlar olayı meraklı gözlerle izledi.

EskişehirYerel Seçim Sonuçları

Eskişehir Hava Durumu

15°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.