15.03.2019 19:18 | Son Güncelleme:

İkizler Memo - Can 17. yeni bölüm fragmanı! Can kaza geçiriyor

Kanal D'nin yeni dizisi İkizler Memo-Can izleyicinin sevgisini kazandı. Cumartesi günleri ekrana gelen dizinin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Can'ın kaza geçirdiği görülüyor. İşte İkizler Memo-Can 17. bölüm fragmanı

Kanal D'nin her Cumartesi saat 19:45'te ekrana gelen dizisi İkizler Memo-Can'da yine heyecanlı bir bölüm izleyenleri bekliyor. yeni bölümde Can'ın kaza geçirdiği görülürken, Osman, Yaren'i tekrar kazanabilmek için Memo ile bir plan yapıyor. İşte merakla beklenen İkizler Memo-Can'ın 17. yeni bölüm fragmanları!

İKİZLER MEMO-CAN 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaren’i bir türlü oyunculuk sevdasından vazgeçiremeyen Osman bir plan yapar. Kendine kötürüm olmuş süsü veren Osman’a Memo da yardım eder. Yaren, Osman’ın haline acır. Onu bırakıp sete gidemez.

Dilek çocuklarla ilgili velayet davası açmaya karar verir. Can, Altan’a Matmazel’e rahat açılabilmesi için hipnoz uygular. Altan’ın bilinçaltına girince Matmazel, Altan’ın hiç görmediği bir yanıyla tanışır.

İkizlerin top oynadığı sahaya inşaat yapılması kararı çıkar. Çocuklar maça başlayamadan kepçeler gelir ve sahaya girer. İkizler kepçenin lastiğini indirecekken Can kepçenin altında kalır. Can hastaneye kaldırılır. Önemli bir ameliyata alınır. Durumu ciddidir. Memo, Onur ve Melek hastanede Can’dan gelecek iyi bir haber beklemektedir. Onur kazadan dolayı Melek’i suçlar. 

Dilek, Melek’ten hıncını almaya çalışır. Oğlunu kendisinden uzak tuttuğu için çok kızgındır.

İKİZLER MEMO-CAN 17. BÖLÜM 1. FRAGMANI

İKİZLER MEMO-CAN 17. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 3Mutluyum
  • 2Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy7