11.04.2016 17:54 | Son Güncelleme:

İlişki Durumu Karışık 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Show Tv'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Son bölümde Hem Can’ın hem de Ayşegül’ün hayatında yeni bir sayfa açılmıştır. Peki, merakla beklenen İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı sevilen dizi İlişki Durumu Karışık son bölümde ekrana kilitledi. Heyecanla beklenen İlişki Durumu Karışık 39.bölüm fragmanı yayınlandı.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 38. BÖLÜM ÖZETİ

Hem Can’ın hem de Ayşegül’ün hayatında yeni bir sayfa açılmıştır. Kapı komşusu olan ikilimiz mahalle hayatına ayak uydurmaya çalışır. Can bir yandan mahalleden gerçek kimliğini saklayarak Ayşegül’le yakınlaşmak için çabalarken, Ayşegül de Can’a rağmen yeni hayatına devam etmeye çalışır.  Ayşegül’ün çalıştığı köftecide işler iyi gitmemektedir. Köftecinin sahibi Hakkı Amca’nın borçlarını duyan Ayşegül, ona yardımcı olacağını umduğu bir fikir geliştirir ama olaylar beklediği gibi gelişmez. 

Ayşegül’ün evine yerleşen Elif’se her türlü zorluğa rağmen o evde kalmaya kararlıdır. Mediha ise İsmail’le Nebahat’ın arasını ‘kendince’ düzeltmenin yollarını arar. Ayşegül ve Can'ın hayatında yeni bir sayfa açılıyor!

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 39. BÖLÜM FRAGMANI

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 37. BÖLÜM ÖZETİ

Romantizmin, kıskançlıkların ve entrikanın kolkola gittiği romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 37. bölümünde yaşananlar ise şöyleydi; Elif'in son hamleleriyle iyice bunalan ve artık mutluluğu yakalayamayacağına inanan Ayşegül, sonunda pes ediyor ve herkesi, her şeyi bırakarak başka bir yere taşınıyor. Ayşegül'e bir türlü ulaşamayan Can, yana yakıla sevdiği kadınıo bulmak üzere yollara düşüyor. Ancak Ayşegül'ün peşine düşen tek isim Can değil, Ayşegül'ü Can'a kaptırmamaya kararlı olan Murat da sinsi sinsi araştırmaya başlıyor. Sonunda bir ipucuna ulaşan Can, tam Ayşegül'e ulaşacakken ilk davranan Murat oluyor

OYUNCULAR

Seren Şirince
Berk Oktay
Eda Ece
Pamir Pekin
Özlem Öcalmaz
Gülden Avşaroğlu
Mert Türkoğlu

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5