İlişkiler

Aldatmayı ele veren davranışlarPartnerinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Bazı davranışları aldatma sinyalleri veriyor olabilir. Peki partnerinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız?
Yalan söyledikten sonra ilişki nasıl düzeltilir?İlişkilerde en önemli şey güvendir. Ancak bu kurala uymayıp yalan söylediyseniz ilişkinizi nasıl kurtaracağınız biliyor musunuz?
Aşkın yaşının olmadığını kanıtlayan çiftlerYaş sadece bir rakamdır. Sizler için derlediğimiz bu haberimizde yaş alsalar da aşkları yaş almayan ve eskimeyen çiftleri görebilirsiniz.
Orgazm olamayan kadınlara iyi haberUzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, anorgazminin teşhisi, çeşitleri ve kolaylıkla yapılabilen tedavi süreçleri hakkında şu bilgileri verdi:
Göğüsler hakkında şaşırtıcı geçeklerBütün kadınlar toplanın ve bu haberimizi dikkatlice okuyun. Çünkü göğsünüz hakkında bilinmeyen bu gerçekleri duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.
Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken şeylerEşinizin veya sevgilinizin genel özelliklerini bildiğinizden emin misiniz? Bu haberimizden sonra sevgiliniz hakkında hiçbir şey bilmediğinizi fark edebilirsiniz...
İnternette tanışmanın zararları neler?İnternet üzerinden tanışım sevgili olmak, arkadaş olmak, aşık olmak abes mi? Artık değil..
Bir seksle 60 orgazmHayatında hiç orgazm olmayan kadınlar haberimizi okuduktan sonra çok şaşırabilir ve hatta kıskanabilir ancak bu kadınlar bir gecede 60 kez orgazm olduğunu iddia ediyor.
Sevgilinle uyumlu olduğunu gösteren 7 işaretSevgilin ile gerçekten birbiriniz için mi yaratılmışsınız? Bunu anlaman için bu 7 işarete dikat etmelisin...
Harikalar Diyarı'na Nasıl Gidilir?'Beyaz tavşanların peşinden gitme' diyenlere inat beyaz tavşanların peşinden gidin. Düşecek olsanız bile gidin. Hatırlayın.Harikalar diyarına varmak için önce düşmeniz gerek.
Aşkta sınır tanımayan çiftlerAşkın yaşı, sınırı, kilosu, boyu var mıdır? Bazı çiftler için yok. İşte toplumsal bütün baskılara ve alışılagelmiş ölçütlere aldırış etmeden aşklarını yaşayan çiftler...
Kayınvalidenizle iyi geçinmenin yollarıEşinizi çok seviyor ve evliliğinizde kayınvalideniz dışında her şey mükemmel gidiyorsa bu haber tam size göre, tavsiyelerimize bir göz atın.