Her kimsen, o ol ve onunla gurur duy!

İlkbahar/Yaz 2018 Pride Koleksiyonu’nda ikonik Levi’s® Batwing logosunun gökkuşağı renklerindeki baskısını içeren siyah ve beyaz kolsuz tişörtlerin yanı sıra gökkuşağı işlemeli bir Trucker ceket, gökkuşağı desenli klasik Tab ve arkası gökkuşağı işlemeli ve etiketli 501® orijinal şortlar yer alıyor. 

Koleksiyonda yer alan beyzbol şapkaları, örme kemer ve askılar, bandanalar, bereler, çoraplar ve iç giyim parçaları günlük görünümü tamamlıyor. İkonik bandanada gökkuşağı tonlarının degrade uygulaması yorumlanırken, Pride logolu yıkanmış denim şapka ve yıl boyu kullanılabilecek taş yıkama denim çantayla ise sezonu ne olursa olsun, desteğinizi gösterebiliyorsunuz. 

Beşinci yılını dolduran İlkbahar / Yaz 2018 Levi’s® Pride Koleksiyonu’yla birlikte, 30 yılı aşkın bir süredir LGBTI haklarını destekleyen bir gelenek de kutlanıyor. Bu süreçte bu hakları savunan ilk Fortune 500 şirketi arasına girerek öncülük eden Levi’s®, yirmi yıl önce LGBTİ çalışanlar için Amerika’nın En İyi İşvereni olarak Human Rights Campaign tarafından gerçekleştirilen Kurumsal Eşitlik Endeksinde tutarlı biçimde sürekli %100 puan almak gibi bir başarı elde etti.

Levi’s®, 2007 yılında evlilik eşitliğini desteklemek amacıyla, Kaliforniya Yüksek Mahkemesi’ne müdahil olarak dava açan ilk ve tek Kaliforniyalı şirket oldu. Levi’s®, 2014 yılında da her Amerikan vatandaşının istediği kişiyle evlenme hakkını tanıması için ABD Yüksek Mahkemesi’ni ikna etme amacıyla kurulan evlilik eşitliği savunucuları koalisyonuna katıldı. Levi’s® Pride Koleksiyonu’ndan elde edilen gelirlerin %10'unu her yıl işbirliği yaptığı LGBTİ kuruluşları Harvey Milk Foundation ve Stonewall Community Foundation’a destek olmak için bağışlıyor.

Avrupa’da üç onur yürüyüşüne katılacak olan Levi’s®, özel tasarlanmış geçit platformlarıyla Londra (7 Temmuz), Madrid (7 Temmuz) ve Stokholm’e (4 Ağustos) damgasını vuracak.