Karaman

Yerel Haber
10 Mayıs 2014 - 13:28

İMARET DERGİSİ'NİN 14. SAYISI OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

IHA

Karaman Belediyesi’nin kültür hizmeti olarak 2010 yılında yayın hayatına başlayan ve şehir dergiciliğine farklı bir soluk getiren İmaret Dergisi, 14. sayısıyla okuyucularıyla buluştu.
Her sayısında farklı bir dosya konusunu ele alarak işleyen dergi, son sayısında şehirde çocuk olmayı ele aldı. Çocuk olmanın sevincine, çocukluğu kaybetmenin hüznüne ve şehirde çocuk olmanın avantaj ve dezavantajına dair yazıların yer aldığı dergide, şehirle ilgili pek çok fotoğraflar da mevcut. Fotoğraflarıyla Karaman Fotoğrafı Derneği bu sayıya büyük katkı sağladı. Dergide, Dr. Kamil Uğurlu, Prof. Dr. Alaattin Karaca, Yrd. Doç. Dr. İsmail Güllü, Dr. Ahmet Cengiz gibi akademisyenlerin yanı sıra Mehmet Kurtoğlu, Talat Duru, Şeref Acar, Mustafa Özdemir, Osman Nuri Koçak, Ahmet Küçükcicibıyık, Yasemin Küçükcicibıyık, Remzi Tartan, Yakup Özkaraalp, Yakup Acar, Burhan Yemiş, Yakup Akbay, Yusuf Yıldırım, Muharrem Büyüktürk, Mustafa Doğan’ın yazıları yer alıyor.

Etiketler: Karaca, karaman
KaramanYerel Seçim Sonuçları

Karaman Hava Durumu

4°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.