14.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 14.03.2018-1:30 A-A+

‘İnanmadığım düşünceyi savunmam’

ABD’li model Karlie Kloss, yıllardır birlikte çalıştığı Victoria’s Secret’ın, kadınları en iyi temsil eden markalardan biri olduğunu söyledi.

‘İnanmadığım düşünceyi savunmam’

Victoria’s Secret meleklerinden Karlie Kloss, Telegraph gazetesine konuk oldu. Yıllardır podyumlarında yürüdüğü markanın, Hollywood’da yaşanan taciz skandallarının ardından ortaya çıkan Me Too (Ben de) ve Time’s Up (Zaman Doldu) hareketlerinin en büyük temsilcilerinden biri olduğunu belirten 25 yaşındaki model, “Victoria’s Secret gibi bir şov, şu anda yaşadığımız dünya içinde bu konuyla en alakalı organizasyonlardan biridir.  Cinsiyetinin farkında olan ve görevinin başında bulunan kadınlar güçlüdür” dedi. 

İnanmadığı bir düşünceyi asla savunmayacağını söyleyen Kloss, gazeteye şunları anlattı: “Böyle bir moda şovu kadınların en iyi şekillerde görünmesini sağlıyor. Bizler de bunu hep birlikte kutluyoruz. Topuklu ayakkabı giymek, makyaj yapmak ya da çok güzel bir iç çamaşırı içinde olmak bu durumu değiştirmez. Burada önemli olan kendi gücünüzü kendiniz yaratabilmeniz ve kontrol altında olabilmenizdir.”

EtiketlerABD,Moda,Hollywood
Bilgi YarışmasıKuzey Atlantik Paktı Örgütü'nün kısaltılmış yazılışı hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.