04.11.2010 - 23:19 | Son Güncelleme: 04.11.2010-23:21 A-A+

İnat değil aşk evliliği

Deniz Akkaya ile evlenmesi beklenirken, sürpriz bir kararla 10 günlük sevgilisi Duygu Hande Ekşi’yle nikâh masasına oturan Efe Önbilgin inat değil, aşk evliliği yaptığını söyledi

İnat değil aşk evliliği

SERCAN KISMET

Çarşamba akşamı sürpriz bir kararla Bilkent Üniversitesi’nden arkadaşı Duygu Hande Ekşi ile evlenen, Deniz Akkaya’nın 11 aylık bebeğinin babası Efe Önbilgin (40) mutluluk sarhoşu... Dün basınla düğün fotoğraflarını paylaşan Önbilgin’in iç mimar eşine aşk dolu bakışları dikkat çekti.
Kuruçeşme’deki Les Ottomans Otel’de önceki gece 150 kişilik bir düğün daveti veren çift, geceyi otelde geçirdi. Sabah ise yakın dostları ve aileleriyle uzun uzun kahvaltı yaptı. Neşeli haliyle dikkat çeken Efe Önbilgin’in eşini sık sık öpmesi ve etrafına espriler yapması da dikkat çekti.
Efe Önbilgin eski sevgilisi Deniz Akkaya’ya inat için değil, 10 gün önce âşık olduğu için evlendiğini söyledi.
İkinci evliliğini yapan Önbilgin’in, 40 yaşında ilk kez nikâh masasına oturan eşine evlilik teklifini geçen cuma yaptığı, ertesi gün de “evet” yanıtı aldığı konuşuluyor. Önbilgin, 3 Kasım’ı eşinin doğumgünü olması nedeniyle nikah tarihi olarak seçtiklerini belirtti.

Önbilgin çifti, nikâh için otele gelen konuklarını teker teker öperek uğurladı.

 

Evinin salonundan düğünü gördü
Efe Önbilgin’in düğün mekanı olarak seçtiği Les Ottomans Otel’in Deniz Akkaya’nın Arnavutköy sırtlarındaki evinden görüldüğü ortaya çıktı. Akkaya’nın da düğün günü konukların geliş gidişlerini evinin salonundan gördüğü belirtildi. Önbilgin bu nedenle düğün günü tamamen kapattığı otelde güvenliği sıkı tuttu. Başka organizasyon hazırlığı için gelenlere bile güçlük çıkarıldı. İddiaya göre güvenlik görevlileri “Deniz Akkaya’nın otele gelebilme ihtimali var” dedi. 

Etiketler
Bilgi YarışmasıTembel, kibirli ve şişman olan çizgi kedi karakter hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
İskenderi ile meşhur olan ilimiz hangisidir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.