MagazinRSS
25.05.2013 - 11:30 | Son Güncelleme: 25.05.2013-11:56

İntikam 21. Bölüm Fragman Özeti 30 Mayıs Perşembe Yağmur İntikam Peşinde

İntikam yeni bölüm 30 mayıs perşmebe kanald de. İntikam yeni bölüm izleyin. İntikam yeni bölümd eneler oluyor? Yağmur , Rüzgar'a gerçekleri açıklıyor mu? İntikam Emre , Yagmur aşkı ne oluyor?

Sitene Ekle
İntikam 21. Bölüm Fragman Özeti 30 Mayıs Perşembe Yağmur İntikam Peşinde

 

İntikam 21. Bölümde Neler Oluyor?
 
İntikam disinde bu hafta neler oluyor? İntikam yeni bölüm 30 Mayıs perşembe akşamı kanald de yayınlanıyor. İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İntikam 21. bölüm fragmanı şimdiden diziyi izleyenleri merakta bıraktı.
 
Yağmur’un babasının katili bu kez Yağmur’un peşine düşer. Bu arada Yağmur başka belgelerin peşine düşmüştür fakat bu takipte yalnız değildir.
 
Şahika ise bir yandan Emre’yi Yağmur’a karşı kışkırtırken diğer yandan Yağmur’un evine girer. Yağmur evine birilerinin girdiğini fark eder fakat Şahika çoktan bulduklarını Emre’ye iletmiştir. Bu bölümde aslında Ahmet’in ölmediği de ortaya çıkıyor.
 
İntikam yeni bölümü ile 30 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D de. Başrollerinde Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat işler gibi oyuncuların yer aldığı intikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
 
 
 
İntikam 20. Bölüm özet 
 
Emre Rüzgar’ı olaylara karışmaması için uyarırken, Hakan ise Rüzgar’ı Yağmur’a karşı uyarır.
 
Yağmur ise bir takım gizli belgelerin peşindedir ve bunları elde etmek için gizlice şirkete girer.Şahika ise Yağmur’un evinde bazı belgeler aramaktadır. Rüzgar Yağmur hakkındaki gerçekleri öğrenebilecek mi?
 İntikam dizisinde bu hafta işler Yağmur açısından istediği gibi gitmemektedir.  Babasının intikamını almaya kendini o kadar kaptırdı ki gözü hiçbirşey görmez oldu. Yağmur kendisi yüzündne Rüzgar'ında başına iş açtı.
İntikam dizisinde hapisten çıkan Emre , Yağmur'dan ayrıldı. Yağmur , Emre'ye kendini affettirmek için baya çaba gösterdi ve sonunda Emre'yle barışytı. Şahika ise bu durumdan hiç memnun degildir. Emre 'yi Amerika'ya göndermekte kararlıdır. 
Haldun'un başına çok kötü birşey gelir. Adil çelik davası yeniden açılır ve soruşturmaya kendiside dahildir. Haldun başına gelenlerden şahika'yı sorumlu tutar.
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Artık yıl kaç yılda bir olur?
B
6
C
4
D
5
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.