Editörün SeçimiRSS
20.02.2014 - 11:19 | Son Güncelleme: 21.02.2014-8:23

İntikam Final İzle- Kanal D İntikam 44. Son Bölüm

Kanal D’nin iddialı dizisilerinden İntikam 44.Bölümüyle Final yaptı. İntikam dizisinin 44. final bölümünü izlemek istiyorsanız haberimizdeki linki tıklayınız. İntikam ve diğer diziler sizler için milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
İntikam Final İzle- Kanal D İntikam 44. Son Bölüm

Kanal D’nin iddialı dizisilerinden İntikam 44.Bölümüyle Final yaptı. İntikam dizisinin 44.  final bölümünü izlemek istiyorsanız haberimizdeki linki tıklayınız. İntikam ve diğer diziler sizler için milliyet.com.tr'de

İNTİKAM DİZİSİ 44 (FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLE....

 

İntikam dizisi 44. bölüm fragmanı yayınlandı. İntikam'ın 44. bölümü son bölüm olacak. İşte İntikam dizisi izle. İntikam son bölüm izle. İntikam yeni bölüm izle. İntikam final bölümü izle ve İntikam yeni fragman izle videosu.

İntikam final bölüm fragmanı yayınlandı. İntikam 44. bölümde final yapıyor. İntikam dizisi son bölümde gerçekler açığa çıkıyor. İntikam son bölüm, final bölüm, 44. bölüme buradan ulaşabilirsiniz. İntikam 44. bölüm final bölüm fragmanı Milliyet.com.tr'de. 

İNTİKAM FİNAL  BÖLÜMÜ FRAGMANI (İNTİKAM 44. BÖLÜM İZLE)

Yağmur, öldürücü darbe için düğmeye basıyor Yağmur, Arsoylar’a son darbeyi vurmak için, düğün günü devreye sokacağı bir plan yapıyor. Yağmur, Arsoylar’a son darbeyi vurmak için, düğün günü devreye sokacağı bir plan yapar. Eğer başarırsa, Arsoylar hayatlarının sonuna kadar hapse girecek, Yağmur ise Ali ile beraber uzaklara gidecektir. Şahika ise bu düğüne engel olmak için elindeki tüm kozları kullanmaya kararlıdır. Diğer yandan Haldun, Aslı ve Rüzgar’ın işbirliğini anlar ve Rüzgar için tehlike çanları çalar. Bu duruma engel olmak isteyen Yağmur’un, Rüzgar’a gerçekleri anlatmaktan başka çaresi kalmaz.

Ancak Rüzgar’ın gerçeği öğrenmesiyle, düğün için yaptıkları plan tehlikeye girer. Beren Saat, İntikam dizisinin finalinden ipucu verdi Kanal D ekranlarında yayınlanan İntikam dizisinin final sahnelerini çekimine başlandı. İntikam dizisinden finalinde ne gibi sürprizlerin olacağı konusunda ilk ipucunu güzel oyuncu Beren Saat verdi. Bersen saat, Hürriyet gazetesindeki röportajında, " Bu gelinlikli sahnede bizim çok ciddi teknik ihtiyaçlarımız vardı. Bir kere gelinlikten iki tane dikilmesi gerekiyordu çünkü birinin içine kan torbası yerleştirilecek. Kurşun sıkılacak, o patlayacak. Bir tanesi denize düşecek... Tuvana da tüm ekibini sabahlatarak 24 saat içerisinde iki gelinlik dikti. Bu noktada herkese çok teşekkür etmek istiyorum; Elif o şiir gibi elbiseyi çıkardığında sadece iki günü vardı. Özgür bana bir gecede kaç tane kostüm dikmiştir... Amerika'daki sette olsak, “Bize üç gün içinde yedekli bir gelinlik lazım” desek, bu kadar yardımcı olabilirler mi , bilmiyorum!" diyerek Yağmur karakterinin gelinlikle vurulacağını açıkladı.

İntikam 43. bölümde yaşananlar Kanal D'nin sevilen dizisi İntikam'da heyecan dorukta. Yağmur, öldürücü darbe için düğmeye basıyor Yağmur, Arsoylar’a son darbeyi vurmak için, düğün günü devreye sokacağı bir plan yapıyor. Yağmur, Arsoylar’a son darbeyi vurmak için, düğün günü devreye sokacağı bir plan yapar. Eğer başarırsa, Arsoylar hayatlarının sonuna kadar hapse girecek, Yağmur ise Ali ile beraber uzaklara gidecektir. Şahika ise bu düğüne engel olmak için elindeki tüm kozları kullanmaya kararlıdır. Diğer yandan Haldun, Aslı ve Rüzgar’ın işbirliğini anlar ve Rüzgar için tehlike çanları çalar. Bu duruma engel olmak isteyen Yağmur’un, Rüzgar’a gerçekleri anlatmaktan başka çaresi kalmaz. Ancak Rüzgar’ın gerçeği öğrenmesiyle, düğün için yaptıkları plan tehlikeye girer.

42. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI!
Emre’nin, Ali’nin geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrenmesi, Yağmur’un kendini feda etmesine neden oluyor.  Emre’nin Yağmur’a kameralar önünde evlenme teklif etmesi herkesi şok eder. Yağmur’un Emre’ye vereceği cevabı merakla bekleyen Şahika ve Ali, diken üzerindedir. Bu sefer geri dönüşün olmayacağını bilen Yağmur kritik bir kararın eşiğindedir. Şahika bir yandan kayıp çocuğuyla ilgili medyada çıkan haberleri bertaraf etmeye çalışırken, diğer yandan da Yağmur’dan ikinci darbeyi yer. Yağmur, Şahika’yı önemli bir itirafa sürükleyecek belgelere ulaşmıştır. Arsoylar’ın işten kovduğu Aslı, Rüzgar’la işbirliği yapar. Rüzgar, Haldun’u köşeye sıkıştırmak için kendine bir yandaş bulmuştur.

Emre’nin Ali’nin geçmişine dair öğrendiği gerçekler, her şeyi çıkmaza sokar. Yağmur, kendini feda etmek zorunda kalacaktır. Kanal D'nin sevilen dizisi İntikam son bölümü ile hayranlarını yine ekran başına kilitledi. Dün akşam İntikam'ı izleyemediyseniz haberimizde linke tıklayarak tek parçada izleyebilirsiniz.  İntikam Son Bölüm İzle (İntikam 41.bölüm) Yağmur'un özel bir sırrı eline geçirdiği İntikam son bölüm videosuna haberimizden erişebilirsiniz. İntikam son bölüm 30 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de yayınlandı. İntikam son bölümde Yağmur, Şahika'nın önemli bir sırrını öğrendi ve böylece eline bir koz geçirmiş oldu. Peki Yağmur bu kozdan nasıl faydalandı? İntikam son bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki "İntikam İzle" linkini kullanabilirsiniz.

İntikam 41. bölüm Özeti:
İntikam dizisi yeni bölümde Yağmur, babasının ona yazdığı diğer mektupları araştırırken, Şahika’nın geçmişine dair çok gizli bir bilgiye ulaşır. Yağmur’un eline geçen bu kozla, Şahika için kabus dolu günler başlar. Bu koz, aynı zamanda Arsoylar’ın hesaplarını ele geçirmek için bir ip ucu da teşkil eder. Babasının katil olduğunu öğrenen Cemre, Yağmur’un hiç hesaplamadığı bir şey yapar. Şahika, Cemre’nin elindeki ses kaydını ve onun her şeyi öğrendiğini görünce şok olur. Haldun ve Şahika, bu durumdan sıyrılmak için Emre’yi de yanlarına çekmeye çalışırlar ancak, Cemre anlatılanlara ikna olacak gibi değildir. İntikam son bölümde Rüzgar’ın elini kana bulamaması ise Cemre’nin elindedir. Yağmur ve Ali’ye dair çember daralırken, Emre şüphelerini bertaraf edecek bir teklifte bulunur. Emre’nin teklifi, Yağmur dahil herkesi şaşırtır.
 

İntikam 42. bölümü ile dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. İntikam'ın yayınlanan son bölümünü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linke tıklayarak tek parça halinde izleyebilirsiniz. İntikam son bölüm izle (İntikam 42.bölüm izle)


Yağmur, Emre ile nişanlanıyor
Emre’nin, Ali’nin geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrenmesi, Yağmur’un kendini feda etmesine neden oluyor.
 
Emre’nin Yağmur’a kameralar önünde evlenme teklif etmesi herkesi şok eder. Yağmur’un Emre’ye vereceği cevabı merakla bekleyen Şahika ve Ali, diken üzerindedir. Bu sefer geri dönüşün olmayacağını bilen Yağmur kritik bir kararın eşiğindedir. Şahika bir yandan kayıp çocuğuyla ilgili medyada çıkan haberleri bertaraf etmeye çalışırken, diğer yandan da Yağmur’dan ikinci darbeyi yer. Yağmur, Şahika’yı önemli bir itirafa sürükleyecek belgelere ulaşmıştır.

İntikam son bölüm izle (İntikam 42.bölüm izle)
 
Arsoylar’ın işten kovduğu Aslı, Rüzgar’la işbirliği yapar. Rüzgar, Haldun’u köşeye sıkıştırmak için kendine bir yandaş bulmuştur.
 
Emre’nin Ali’nin geçmişine dair öğrendiği gerçekler, her şeyi çıkmaza sokar. Yağmur, kendini feda etmek zorunda kalacaktır.

 
İntikam Son Bölüm İzle (İntikam 41.bölüm)

Kanal D'nin sevilen dizisi İntikam son bölümü ile hayranlarını yine ekran başına kilitledi. Dün akşam İntikam'ı izleyemediyseniz haberimizde linke tıklayarak tek parçada izleyebilirsiniz.  İntikam Son Bölüm İzle (İntikam 41.bölüm) Yağmur'un özel bir sırrı eline geçirdiği İntikam son bölüm videosuna haberimizden erişebilirsiniz.
 
İntikam son bölüm 30 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de yayınlandı. İntikam son bölümde Yağmur, Şahika'nın önemli bir sırrını öğrendi ve böylece eline bir koz geçirmiş oldu. Peki Yağmur bu kozdan nasıl faydalandı? İntikam son bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki "İntikam İzle" linkini kullanabilirsiniz.
 
İntikam 41. bölüm Özeti: 
İntikam dizisi yeni bölümde Yağmur, babasının ona yazdığı diğer mektupları araştırırken, Şahika’nın geçmişine dair çok gizli bir bilgiye ulaşır. Yağmur’un eline geçen bu kozla, Şahika için kabus dolu günler başlar. Bu koz, aynı zamanda Arsoylar’ın hesaplarını ele geçirmek için bir ipucu da teşkil eder.
 
Babasının katil olduğunu öğrenen Cemre, Yağmur’un hiç hesaplamadığı bir şey yapar. Şahika, Cemre’nin elindeki ses kaydını ve onun her şeyi öğrendiğini görünce şok olur. Haldun ve Şahika, bu durumdan sıyrılmak için Emre’yi de yanlarına çekmeye çalışırlar ancak, Cemre anlatılanlara ikna olacak gibi değildir. İntikam son bölümde Rüzgar’ın elini kana bulamaması ise Cemre’nin elindedir.
 
Yağmur ve Ali’ye dair çember daralırken, Emre şüphelerini bertaraf edecek bir teklifte bulunur. Emre’nin teklifi, Yağmur dahil herkesi şaşırtır.

ALTTAKİ LİNKE TIKLAYARAK İNTİKAM'IN 41. BÖLÜMÜNÜ İZLEYEBİLİRSİNİZ!

 

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
Turist Ömer tiplemesiyle tanıdığımız ünlü sinema oyuncumuz kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX