iPhone 8'in yeni görüntüleri ortaya çıktı! Peki iPhone 8 nasıl olacak?

16 Mayıs 2017 - 17:40'de eklendi18.05.2017 - 14:51'de güncellendi
Gün geçmiyor ki Apple'ın sonbahar aylarında tanıtması beklenen yeni cihazı iPhone 8 ile ilgili yeni bir sızıntı gelmesin. iPhone 8 hakkında yeni görseller internete sızdırıldı.

1-ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs'e göre iPhone 8'in bu zamanan kadar piyasaya sürülmüş en pahalı iPhone olacağı iddiasını sizlere daha önce aktarmıştık.

2-

Hatta iPhone 8'in ABD fiyatları da açıklanmıştı. Şimdi ise iPhone 8'e ait yeni görseller paylaşıldı.

3-


Engadget tarafından ortaya çıkartılan taslak görseller telefonun tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinilmesine yardımcı oluyor.

4-


Telefonun dış kasasında ana malzeme olarak camın tercih edildiği görülüyor.

5-

Arka kısımda ise dikey konumlandırılmış çift arka kamera sistemini görüyoruz.

6-

Flaş ve kameranın hafif bir çıkıntısı olduğu da dikkatlerden kaçmıyor.

7-

Engadget, paylaştığı görüntülerin iki yeni nesil iPhone'dan küçük olanına ait olduğunu belirtti. Bundan yola çıkarak çift arka kamera sistemi ve kablosuz şarjın tüm modelleri için standart bir özellik olacağı söylenebilir. 

8-


Engadget ayrıca 4.7 inçlik modelin ekran boyutunun 5 inçe, 5.5 inçlik Plus modelinin ise ekranın 5.8 inçe yükseleceğini  iddia etti.

9-Apple'ın bu sene iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus olmak üzere üç farklı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Eylül ayında tanıtılması beklenen cihazlarla ilgili yeni haberler çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.