27.05.2017 - 12:05 | Son Güncelleme: 27.05.2017-12:06 A-A+

İrem Sak: Sevinçten takla attım

'Güldür Güldür Show'un yıldızı İrem Sak, oyunculuk hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

İrem Sak: Sevinçten takla attım

İrem Sak, Öykü Özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu '20 DAKİKA' isimli radyo programına konuk oldu.

Üniversite sınavına girdiği ilk sene Ankara’yı kazanan,fakat orada oyunculuk yapamayacağı için tekrar sınava hazırlanan güzel oyuncu, "Oyunculuk yapmak istediğim için üniversitede ‘İstanbul’a kapak atmam lazım’ diye düşündüm. O yüzden Sivas’ta bir sene daha sınavlara hazırlandım ve İstanbul Üniversitesi Amerikan Edebiyatı’nı kazandım” dedi. 

Oyunculuk hayatına BKM’de çocuk oyunuyla başladığını belirten Sak, "Kırılma noktası 'Yalan Dünya' dizisinde canlandırdığım 'Tülay' karakteri oldu. Dizinin senaristi Gülse Birsel’den teklif geldiğinde çok heyecanlandım ve şaka sandım. Telefonda onun sesini duyunca çok mutlu oldum. Kapattığımda sevinçten takla attım” dedi.

Gülse Birsel’e hep hayran olduğunu vurgulayan ünlü oyuncu, "Hayran olduğunuz bir insanla iş sayesinde bir araya gelebiliyorsunuz. Biz de bu vesileyle Gülse’yle arkadaş olduk. Hala ara ara onunla mesajlaşırken heyecanlanıyorum. Hatta görüştüğümüzde de onu bazen yandan kesiyorum" diyerek itirafta bulundu.

Bilgi YarışmasıBaşrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.