12.02.2013 - 10:19 | Son Güncelleme: 12.02.2013-11:17 A-A+

İrfan Değirmenci İDO'yu canlı yayında rezil etti

Ünlü sunucu İrfan Değirmenci, haklarında olumlu haber yaptığı için kendisine hediye gönderen İDO'yu canlı yayında rezil etti. Çok üzüldüğünü belirten Değirmenci, "Böyle şeylere gerek yok. Ama haklısınız hediye göndermek adet olmuş memlekette" dedi. İDO'dan konuyla ilgili şu açıklama geldi...

İrfan Değirmenci İDO'yu canlı yayında rezil etti

Kanal D'nin Günaydın programının sunucusu İrfan Değirmenci, kendisini çok mutsuz eden bir konuyu izleyicileriyle paylaştı. 

Gece haber merkezine geldiğinde masasının üstünde bir kutu gördüğünü söyleyen Değirmenci, 'Kutunun içinde gömlek ve kravat vardı ve birde kartvizit vardı, kartın üzerinde İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) yazıyor. İDO'nun çok değerli basın müşaviri ve genel müdürü düşünmüşler bana böyle bir hediye göndermeye karar vermişler herhalde. Çok teşekkür ederim çok naziksiniz ama böyle şeylere hiç gerek yok. Ben üzüldüm açıkçası. Böyle hediyeler göndemreye gerek yok ' diye konuştu. 
 
 
'HEDİYE GÖNDERMEK ADET OLMUŞ MEMLEKETTE '
 
'Biz İDO ile ilgili iyi haberleri de veriyoruz, kötü haberleri de veriyoruz. Biz gazetecileirn görevi bu ' diyen başarılı sunucu, 'Ama haklısınız hediye göndermek adet olmuş memlekette ' dedi. 
 
'HEDİYEYİ İZLEYİCİSİNE YOLLAYACAK ' 
 
Değerimenci, 'Ben bu sabah bu hediyeyi İDO'ya geri gönderecektim. Ama az önce Erzurum Yakutiye'den bir izleyicimizin mesajını gördüm. 'İrfan Bey çok şık giyiniyorsunuz. Eğer küçülenleriniz varsa bana gönderebilir misiniz? Mahallede benim de güzelce, temizce giyeceğim kıyafetlerim olsun' diyen bir genç izleyicimiz var. Eğer müsadeniz varsa ben bu hediyeyi İDO yerine Erzurum'a bu izleyicimize göndermek istiyorum. Bir kez daha teşekkür ediyorum hediye için ' şeklinde konuştu. 
 
İDO BASIN MÜŞAVİRLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren hediye gönderimiz ile ilgili açıklık getirmek istiyorum.

Her sene yılbaşında biz çalışanlara geldiği gibi bizlerde kurumsal ilişkileri pekiştirme amaçlı Basın Müşavirliği olarak, çikolata, maket gemi veya gömlek gibi küçük hediyeleri uzun yıllardır listemizde bulunan kişilere gönderiyoruz.

Olumlu veya olumsuz haber yapılması ile alakalı bir durum değildir.

Kurye anlaşmaları ve ofis tadilatı nedeni ile yılbaşında gönderemediğimiz ürünleri ancak bu ay başında dağıtabildik. Yıllara yayılan düzenli bir uygulama olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Saygılarımla.   

 
Bilgi Yarışması2002 yılında "Oje" klibi yayınlanmış olan grup hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Rus halkının üçgen şekilli, 3 teli bulunan ulusal çalgısı hangisidir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.