Gündem
07.12.2017 - 16:47 | Son Güncelleme: 07.12.2017-17:53

İş adamını şoförü yaktı: "Hanım arkadaşı yalıya gelir"

Osman ve Yeşim Hattat çiftinin boşanma davasına devam edildi. Boşanma davasına gelen Hattat ailesi adliyede görüntülendi.

Sitene Ekle

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) ve Galatasaray’ın eski yöneticisi Osman Hattat ile 25 yıllık eşi Yeşim Hattat’ın boşanma davasında tarafların tanıkları dinlendi. Osman Hattat’ın annesinin 30 yıllık şoförü, “Osman Bey evinden ayrılınca hanım arkadaşı Gizem Hanım ile yalıda kalıyordu. Gizem Hanım’ın da şoförlüğünü yaptım” dedi. 
  Yeşim Hattat, genç bir kadınla aşk yaşadığını iddia ettiği 25 yıllık eşi Türkiye Jokey Kulübü (TJK) ve Galatasaray’ın eski yöneticisi işadamı Osman Hattat’a boşanma davası açmıştı.
  Çiftin boşanma davasına bugün İstanbul Aile Mahkemesi’nde devam edildi.  Duruşmada Osman Hattat, Yeşim Hattat ve çiftin mimar oğulları Emre Hattat ile avukatları katıldı. Duruşmada tarafların tanıkları dinlendi.
  Osman Hattat’ın annesinin 30 yıllık şoförü Salih Tuna ise çiftin evde yaşadığı sorunları bilmediğini belirterek, “Osman Bey 2,5 yıl önce evden ayrıldı ve yalıya taşındı. Yaklaşık 20 gün sonra Yeşim Hanım Osman Bey’in valizlerini gönderdi. Osman Bey’in hanım arkadaşı Gizem Hanım ara sıra yalıya gelir. Osman Bey ile birlikte kalırlar. Yalıdan önce de rezidansta beraber kalırlardı. Ben Gizem Hanım’ın da şoförlüğünü yaptım. Gizem Hanım’ı en son 15 gün önce gördüm” dedi.
  Tanık ifadelerinin ardından Osman Hattat’ın avukatı söz alarak tarafların tanınmış kişiler olmasından dolayı gizlilik kararı alınmasını istedi. Mahkeme, gizlilik talebini kabul ederek, diğer tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.
  Taraflar duruşma sonrası basın mensuplarına açıklama yapmak istemedi.  Çiftin ortak çocukları Emre Hattat’ın babasıyla konuşmadığı gözlenirken, annesiyle birlikte adliyeden ayrılması ise dikkat çekti.


Bilgi YarışmasıYalan söyleyince burnu uzayan kahraman kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Kuzey Atlantik Paktı Örgütü'nün kısaltılmış yazılışı hangisidir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX