18.05.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 18.05.2018-1:30 A-A+

İş dünyası buluştuAltınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vakkas Altınbaş’ın düzenlediği yaza merhaba partisi, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Davet, iş adamının iki ay önce yönetim kurulu başkanlığına seçildiği Büyükçekmece Alkent 2000’de gerçekleşti. Nuri Tuna ve Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş’ın da katıldığı etkinlikte, keyifli sohbet gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 


Sevindiren ödül

 

ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi), pek çok kategoride perakende öncülerini belirlediği ödül platformunda, Capitol Alışveriş Merkezi’ni ‘The Extended and/or Refurbished Centre Awards’ alanında ödele layık gördü. Konsey, değişimi kendine has yorumlayarak mimari renovasyonunu tamamlayan AVM’yi, Barcelona’daki törene davet etti. Gecede, Capitol AVM Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bingöl, yönetim kurulu üyesi Arda Akçalı ve idari direktör Geoff Morrison hazır bulundu. 

Yüzler güldü 

Ünal Uzun’un sahibi olduğu Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı, ulusal ve uluslararası alanda gelen dört ödülü daha müzesine taşıdı. LC Waikiki’nin kurumsal sosyal sorumluluk projesi ‘LCW Sense’ için geliştirdiği çalışmasıyla, ‘Mercury Mükemmellik Ödülleri’nde ‘Grand Award’ı alan şirket, aynı çalışmayla Altın Pusula’dan üç ödülle döndü. 

Nişan mutluluğu 

Mobilya ve dekorasyon dünyasının önde gelen isimlerinden Fatih-Figen Kıral’ın büyük oğlu Onur Kıral, Didem Karabayır’la evlilik yolunda ilk adımı attı. Aile arasında yapılan nişan töreninden fotoğrafları anne Figen Kıral, “Allah’a çok şükür, iki oğlum vardı şimdi bir de kızım oldu. Allah tamamına erdirsin canlarım. Yüzünüz böyle gülsün, hep mutlu olun” notuyla paylaştı.

Bilgi YarışmasıTürkiye'de kuzeydoğudan esen rüzgâra ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.