Ege

09.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.03.2018-3:44

İş dünyası, SGK teşviklerini öğrendi

İZSİAD Genel Sekreteri Cengiz Yavaş (sağda), Rasyotek Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Pak’a plaket vererek teşekkür etti.

Sitene Ekle

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (İZSİAD) düzenlediği Çarşamba Toplantıları’nın Mart ayı konukları, Rasyotek İnsan Kaynakları Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Pak ile Bordro Direktörleri Zeynep Kızır ve Cenk Zayim oldu.

oplantıda, Rasyotek yöneticileri, ‘Bütünleşik Tasarruf Sistemleri’ başlıklı sunumlarında, güncel ve geçmiş dönem SGK teşvik hesaplamaları konusunda geliştirdikleri bilişim programları hakkında bilgiler verdi. Devletin, 2020 yılına kadar işletmelere sunduğu imkân, teşvik ve ekonomik faydalardan en verimli ve doğru şekilde faydalanılması için danışmanlık hizmeti verdiklerini ifade eden Haldun Pak, “Bütünleşik Tasarruf Sistemleri ile hedefimiz, teşviklerden en doğru şekilde yararlanılmasını sağlamanın yanı sıra işletmelerin yasal yükümlülüklerinde hataların ve yaptırımların önüne geçerek oluşabilecek zararları minimuma indirmek” dedi.


Etiketler:
Minik Serçe olarak ada bilinen "Sen Ağlama" şarkısını söyleyen şarkıcı kimdir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.