Eğitim

02.01.2018 - 16:00 | Son Güncelleme: 02.01.2018-16:06

İspanya'da 9 ay sürecek eğitim için gönüllüler aranıyor

Avrupa Gönüllü Hizmetleri projesi dahilinde Malaga'da 9 ay boyunca yaşayacak 3 gönüllü aranıyor. Yiyecek harçlığı, cep harçlığı, konaklama ve ulaşımın organizasyon tarafından karşılandığı projeye son başvurular 8 Ocak 2018, saat 23:55'e kadar yapılabilecek.

Sitene Ekle

ab-ilan.com'da yer alan projenin detayları şöyle:

Konaklama, Yiyecek ve Ulaşım

Yiyecek: Gidecek gönüllülere her ay 180 euro yemek harcı verilecek.
Konaklama: Gönüllü, diğer gençlerle paylaşılan evin bir odasında kalacak. Oda ve dairede elektrik, su ve gaz ev sahibi organizasyon tarafından karşılanacak. İnternet ise dahil olmayacak.
Cep parası: Gönüllülere aylık 105 euro cep harçlığı verilecek.
Yerel ulaşım: Bisiklet veya otobüs kartı seçme şansı verilecek.

Kimler Başvurabilir?

Gençlik projeleriyle ilgilenmek isteyen, takım çalışmasına uygun, hevesli, açık fikirli ve paylaşımcı gençler isteniyor. Gerçekten gönüllü olarak yaşamak isteyen, deneyim kazanmak ve kişisel olarak gelişmeyi amaçlayan gençler başvurabilir.

Nasıl Başvurulur?

8 Ocak 2018'e kadar süresi olan 3 aşamalı başvuru şu şekilde: Online başvuru formunu doldurmak, İngilizce veya İspanyolca CV yollamak ve yine İngilizce ve İspanyolca motivasyon mektubu yollamak.

Başvuru

Detaylı Bilgi

Kaynak


©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX