Gündem
19.05.2009 - 14:07 | Son Güncelleme: 19.05.2009-14:08

Isparta'da kan davası cinayeti

Oğlunu öldüren kişinin babasını kurşun yağmuruna tuttu

Sitene Ekle

Mehmet ERÇAKIR/ISPARTA, (DHA)

ISPARTA'nın Gönen İlçesi'ne bağlı Gümüşgün Köyü'nde 66 yaşındaki Mahmut Akgül, 2 yıl önce oğlu Alaaddin Akgül'ü öldüren Özek Ailesi'nden 41 yaşındaki Nedim Özek'i köy meydanında tabancayla 9 el ateş ederek öldürdü.
Isparta'nın Gönen İlçesi'ne bağlı Gümüşgün Köyü'nde oturan Nedim Özek'in oğlu 20 yaşındaki Emrah Özek ile kardeşi 35 yaşındaki Güldal Özek ve akrabaları Şahin Kartal, 2 yıl önce kız meselesinden dolayı Mahmut Akgül'ün oğlu 40 yaşındaki Alaaddin Akgül'ü köyde tüfekle öldürdü. Olaydan sonra Emrah Özek ile Şahin Kartal yakalanarak cezaevine gönderilirken, Güldal Özek firar etti. Bu olaydan sonra aynı köyde yaşayan Akgül ile Özek aileleri arasında husumet meydana geldi.
Gümüşgün Köyü meydanında bu sabah saat 07.45 sıralarında karşılaşan Nedim Özek ile Mahmut Akgül arasında tartışma çıktı. Sözlü olarak başlayıp kısa sürede büyüyen tartışmada oğlu öldürülen Mahmut Akgül, üzerinde taşıdığı 9 milimetre çapındaki ruhsatsız tabanca ile oğlunu öldüren Emrah Özek'in babası Nedim Özek'e 9 el ateş etti. Vücudunun çeşitli yerlerinden kurşun yarası alan Özek, olay yerinde yaşamını yitirdi. Olay yerinden kaçan Akgül, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince evinde yakalandı.
Mahmut Akgül, cinayeti 2 yıl önce oğlu Alaaddin Akgül'ün öldürülmesinden dolayı işlediğini söyledi.


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2017 Yılı 2.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %29 / %71


Etiketler:
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Dünyamızın gaz katmanına, ne ad verilir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX