İstanbul

Yerel Haber
06 Ekim 2017 - 14:21

İstanbul'a Yeni “Hayat”

IHA

Çukurova’nın önemli eğitim markalarından Hayat Anaokulları, üçüncü eğitim kurumunu İstanbul’da açtı.
Akatlar’da açılan okulda oyun grupları, atölyeler ve veliler için özel eğitim programları düzenlenecek. 650 metrekare kapalı alan ile kaydırak, kum havuzu ile çeşitli eğitici ve öğretici ekipmanların yer aldığı 250 metrekare açık oyun alanına sahip okulda çocuklara İngilizce, drama, Orff, jimnastik, bale, çocuk yogası gibi branş dersleri verilecek.
Uzman bir psikologun da bulunduğu Akatlar Hayat Anaokulu’nun urucusu Şemsa Özgentürk, “Okul öncesi dönem insan yaşamının temelini oluşturur. Aile ortamının çocuğa sağlayacağı sevgi, şefkat ve bakım son derece önemli. Ancak en az bunlar kadar önemli olan bir diğer nokta da, çocuğun gelişiminin tüm yönleriyle desteklenebileceği bir sosyal ve fiziksel ortamda bulunması. Çocuğumuza bakan ister anne, ister büyükanne, isterse bakıcı olsun çocuklarımızın gelişmesine ve bireyselleşmesine katkı sağlayan en önemli yer anaokuludur. 20 yıla yaklaşan tecrübemiz ve ‘Çocuğunuz Geleceğimizdir’ yaklaşımıyla çocuklarımızın beceri ve yaratıcılıklarını özgürce gerçekleştirebilecekleri eğlenceli, huzurlu, güvenilir, sağlıklı kısacası ‘Hayat’ dolu bir ortam ile gelecek nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sorumluluğumuz, çocuklarımızın hem bedensel hemde zihinsel gelişmelerini sağlamanın yanı sıra, yaşadığı ortama duyarlı, kendine güvenen, değişen dünyaya uyum sağlayabilen ve hayat boyu öğrenmeye açık bireyler yetiştirmek. Bu yoldaki en temel yardımcımız ise bitmesini hiç istemediğimiz, çocuklarımızın o sonsuz hayal dünyası” dedi.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

19°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.