Gündem
19.06.2017 - 14:20 | Son Güncelleme: 19.06.2017-14:41

İstanbul'da "Kurt Kapanı-6" operasyonu başladı!

İstanbul'da hava ve deniz polisinin desteğiyle "Kurt  Kapanı-6" operasyonu kapsamında, vapur iskeleleri, umuma açık mekanlar,  vatandaşların yoğun olduğu bölgeler ve otoyolların da aralarında bulunduğu çok  sayıda noktada uygulama gerçekleştiriliyor.

Sitene Ekle

İSTANBUL (AA)

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün koordinasyonunda düzenlenen operasyona,  emniyete bağlı tüm şubelerden ve Anadolu yakasındaki ilçe emniyet müdürlüklerine  bağlı bin polis katılıyor.

İstanbul emniyetine bağlı Deniz Şube Müdürlüğüne ait polis botları,  Havacılık Şube Müdürlüğüne ait polis helikopteri ve dedektör köpeklerin de yer aldığı operasyon kapsamında, Sabiha Gökçen havalimanı, vapur iskeleleri, halkın  yoğun bulunduğu tüm ilçelerdeki caddeler ve meydanlar, suç oranının yüksek olduğu  belirtilen bölgeler, umuma açık mekanların da aralarında bulunduğu noktalarda  denetimler yapılıyor.

Operasyonda, şüpheli görülen şahısların Genel Bilgi Toplama (GBT)  sorgulamasının gerçekleştirildiği, umuma açık mekanlar ve iş yerleri ile  araçların da arandığı belirtildi.

"Kurt Kapanı-6" operasyonu kapsamında, saat 14.00'da başlayan denetim  ve uygulamalar, saat 16.00'da sona erecek.

 


Bilgi YarışmasıKıbrıs Barış Harekatı kaç yılında yapılmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Belirtilen eserlerin hangisi şiir türünde değildir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX