İstanbul

Yerel Haber
18 Mayıs 2017 - 13:25

İstanbul'da Trafik Polisleri Kuş Uçurtmuyor

IHA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği’ne bağlı ekipler Beyoğlu, Şişli ve Sarıyer’de özellikle ticari taksi ve motosiklet üzerinde yaptığı çalışmalarda adeta kuş uçurtmuyor. Taksim Meydanı’nda yapılan denetlemede, yağma suçundan aranan bir taksi şoförü polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği’ne bağlı ekipler Beyoğlu, Taksim ve çevresi, Şişli Mecidiyeköy ve Sarıyer İstinye’de kurulan arama noktalarında adeta kuş uçurtmuyor. Özellikle ticari taksiler ve motosiklet üzerinde çalışma yapan polis ekipleri, çok sayıda aranan şahsı gözaltına alarak, suç unsuru oluşturacak malzemelere de el koydu.Yağma suçundan aranan taksi şoförü gözaltına alındı
Ekipler Taksim Meydanı’nda yaptığı çalışmada, şüphe üzerine bir taksiyi durdurdu. Ehliyet ve ruhsatı alınarak Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusu yapılan taksi şoförü H.U.’nun, yağma suçundan arandığı ortaya çıktı. Üst araması yapılan taksi şoförü, polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Çalışmalarına devam eden polis ekipleri, arama noktalarından geçen araçlar üzerinde çalışmalarını, aralıksız sürdürüyor.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

19°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.