Gündem
12.08.2017 - 18:44 | Son Güncelleme: 12.08.2017-20:16

İstanbul Emniyetinde görev değişimi

İstanbul Emniyet Müdürlüğünde görevli 39 polis müdürü  ile emniyet amirinin tayini "şark görevi" nedeniyle Doğu ve Güneydoğu illerine  çıkarken, 9 müdür ile emniyet amiri de başka illerden İstanbul'a atandı.

Sitene Ekle

AA

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen emniyet müdürlerinin  atama listesi il emniyet müdürlüklerine bildirildi.

Buna göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 4 ikinci sınıf, 7  üçüncü sınıf, 11 dördüncü sınıf polis müdürü ile 17 emniyet amirinin tayini "şark  görevi" nedeniyle Doğu ve Güneydoğu illerine çıktı. Başka illerden 9 müdür ile  emniyet amiri de İstanbul'a atandı.

Güvenlik Şube Müdürü Hasan Cevher'in Hakkari'ye, Kağıthane İlçe  Emniyet Müdürü Birol Taşkoparan'ın ise Mardin'e tayin olduğu öğrenildi.

Emniyet Genel Müdürlüğünce 19 Temmuz'da il emniyet müdürlüklerine  bildirilen terfi listelerinde ise İstanbul Emniyet Müdürlüğünde görevli 9 ikinci  sınıf, 4 üçüncü sınıf, 9 dördüncü sınıf polis müdürü bir üst rütbeye 34 emniyet  amiri de dördüncü sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etmişti.

  


Bilgi YarışmasıAtatürk'ün naaşı Anıtkabir'den önce nerde bulunuyordu?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi "Misak-ı Milli" ifadesinin Türkçe karşılığıdır?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX