09.02.2018 07:49 | Son Güncelleme:

İstanbullu Gelin 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 36. bölümüyle nefesleri kesti. STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk gerçeği öğrenecek. İşte İstanbullu Gelin 36. bölümünden heyecan dolu sahneler...

STAR TV'nin heyecanla takip edilen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümü ile ekranlara geldi. Peki İstanbullu Gelin 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İSTANBULLU GELİN 36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Evlilik kararı alan Osman, Garip'in eski eşi ile Esma'yı karşı karşıya getirir...
Yangın gerçeğini öğrenen Faruk harekete geçer.

Faruk ve Esma arasındaki yüzleşme Reyhan’ı hayatının en zor seçimini yapmak zorunda bırakır. Gerçeklerle yüzleşemeyen İpek, Kıymet’ten duydukları ile neye uğradığını şaşırır. Ufak bir talihsizlik Süreyya’nın aklından bile geçiremeyeceği bir noktaya evrilir. Osman ve Burcu’nun aldıkları karar, başta Esma olmak üzere herkesi şaşkına çevirecek bir ismin Bursa’ya gelmesine neden olur. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem aldığı bir haberle en büyük kâbusunu yaşayacaktır.

İSTANBULLU GELİN 36. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN 36. BÖLÜM FRAGMANI

Defne Samyeli 'İstanbullu Gelin'e konuk oluyor!

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, İstanbullu Gelin’in 36. Bölümüne Defne Samyeli konuk oluyor. Samyeli, Garip’in eski eşi Siren karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Bu habere ifade bırak
  • 2Mutluyum
  • 6Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy11