13.09.2017 11:43 | Son Güncelleme:

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonuyla başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde yeni sezon için sinyaller veren STAR'ın beğenilerek izlenen dizisi İstanbullu Gelin'in yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Yayın tarihiyle birlikte yeni sezondan ilk bölüm fragmanı da yayınlanan İstanbullu Gelin bu sezon da adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Sezon finalinde evi terk eden Süreyya yeni sezonda adeta ortalıktan kayboluyor. Yeni sezonda Süreyya'nın yeri bulunabilecek mi?

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, İstanbullu Gelin Yeni Sezon İlk Bölüm 22 Eylül Cuma 20.00 Star'da!

Cuma akşamları ilgiyle izlenen dizinin 2. sezonunda ekibe iki sevilen isim daha katıldı; Tamer Levent ve Murat Aygen. Sürpriz rollerle izleyici karşısına çıkacak olan usta aktörler , canlandırdıkları karakterlerle İstanbullu Gelin’e yeni heyecanlar katacaklar. 

Dizinin izleyicilerini soluksuz bırakan sezon finalinde; havalimanında gördüğümüz Süreyya’nın nereye gittiği, Faruk’u affedip affetmeyeceği ve tutku dolu aşklarının bu engeli de aşıp aşamayacağı büyük merak konusu. 

İstanbullu Gelin, kadrosuna dahil olan yeni isimler ve heyecanı tırmandıran yeni sezon hikayesiyle 22 Eylül Cuma 20.00 Star'da!

İSTANBULLU GELİN YENİ SEZON İLK BÖLÜM FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN YENİ SEZON ÇEKİMLERİ PRAG'TA!

Prag'ın büyülü atmosferinde Faruk ve Süreyya yeni bir başlangıç yapabilecek mi?

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” yeni sezon çekimleri için Prag’ta.

Süreyya’nın(Aslı Enver) büyük sırrı öğrendikten sonra hiç bir açıklama yapmasına imkan vermeden kayıplara karışması Faruk’u(Özcan Deniz) yıkmıştır. Süreyya olmadan artık nefes bile alamayan Faruk pes etmez, yakaladığı ipucunun peşinden sevdiği kadını bulmaya Prag’a gider.

Avrupa’nın tarihi ve romantik şehirlerinden Prag’da yapılan çekimlerde Eski Şehir Meydanı, Charles Köprüsü, Vaslav Meydanı, Altın Sokak ve Astronomik Saat Kulesi gibi en ünlü turistik mekanlar İstanbullu Gelin dizisine ev sahipliği yaptı. Şehirin büyülü atmosferinde objektif karşısına geçen Özcan Deniz ve Aslı Enver, bu sezon heyecanın giderek daha da artacağına; Faruk –Süreyya aşkının ise zorlu bir sınavdan geçeceğine dikkat çektiler.

Bir tarafta kalbi kırık Süreyya diğer tarafta ayrılığın acısı ile perişan olan Faruk… Aradan geçen zaman Süreyya’nın kalbini yumuşatabilmiş midir? Genç kadın her şeyi geride bırakıp Faruk’u affetmeye hazır mıdır? Faruk ve Süreyya kaldıkları yerden nasıl bir başlangıç yapacaklardır? “İstanbullu Gelin” merakla edilen tüm bu soruların cevapları ve sürpriz dolu gelişmelerle 22 Eylül Cuma 20.00 Star'da!

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0