19.03.2016 09:33 | Son Güncelleme:

İşte Annemin Yarası filmin fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu

Son dönemde vizyonda başarıyı yakalayan Düğün Dernek 2: Sünnet, Dedemin Fişi, Kocan Kadar Konuş: Diriliş gibi yerli filmlerin yapımcılığını üstlenen BKM’nin geçtiğimiz hafta vizyona giren Annemin Yarası filmi büyük ilgi gördü. İşte Annemin Yarası filmin fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu...

Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası”, önceki akşam da Alman izleyiciyle buluştu.

Filmin Berlin-Zoo Palast Sineması’nda yapılan galasına Uzerli’nin Berlin’de yaşayan anne-babası Ursula-Hüseyin Uzerli ile kız kardeşi Canan da katıldı.

Birlikte poz verdiler

Derin göğüs dekolteli mavi elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, gösterim öncesi kırmızı halıda ailesiyle basın mensuplarının karşısına geçti.

Ozan Açıktan’ın yönettiği film, ayakta alkışlandı.

Film Konusu:
 
Salih on sekiz yaşına geldiğinde  kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.Çekimleri, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Türkiye'de yapılan ' Annemin Yarası' başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı Bosnalı Salih’in anne ve babasını arayış hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğımda Ozan Açıktan oturuyor. Filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.
 
Film Kadrosu:
 
Oyuncular
Belçim Bilgin
Rolü : Nerma
Ozan Güven
Rolü : Borislav
Bora Akkaş
Rolü : Salih
Meryem Uzerli
Rolü : Marija
Okan Yalabık
Rolü : Mirsad
Senaryo
SenaristOzan Güven
SenaristFunda Çetin
SenaristMehmet Turgut
SenaristOzan Açıktan
SenaristFethi Kantarcı
SenaristUygar Şirin
Müzikler
BesteciJingle House
Yapım
YapımcıNecati Akpınar
Firmalar
YapımBKM Film
Türk dağıtımcıMars Dağıtım

ANNEMİN YARASI TANITIM FRAGMANI İZLE

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0