Siyaset
23.12.2013 - 19:33 | Son Güncelleme: 23.12.2013-19:36

İşte CHP'nin 746 adayı!

CHP’nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.

Sitene Ekle
CHP Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul’a Mustafa Sarıgül, Ankara’ya Mansur Yavaş, İzmir’e Aziz Kocaoğlu, Eskişehir’e Yılmaz Büyükerşen, Antalya’ya Mustafa Akaydın, Mersin’e Özcan, Aydın’a Çerçioğlu, Hatay’a Savaş, Trabzon’a Volkancanalioğlu, Bartın’a Yalçınkaya ve Manisa’ya Özel olmak üzere Parti Meclisi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında oylanan ve kesinleşen Belediye Başkan adayları listesi şöyle:
3 Kasım 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları
 
İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI
 
1 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU
 
2 ADANA Karaisalı İLHAN ŞAHİN
 
3 ADANA Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ
 
4 ADANA Saimbeyli MEHMET CENGİZ
 
5 ADIYAMAN ZEYNEL BAKIR
 
6 ADIYAMAN Besni Şambayat NECDET ARICI
 
7 ADIYAMAN Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN
 
8 ADIYAMAN Gölbaşı Belören AHMET BAKIR
 
9 ADIYAMAN Gölbaşı Harmanlı AHMET DEĞİRMENCİ
 
10 ADIYAMAN Merkez Kömür FETHİ YUKA
 
11 ADIYAMAN Merkez Yaylakonak HASAN KARAKAYA
 
12 AFYONKARAHİSAR MEHMET ECER
 
13 AFYONKARAHİSAR Başmakçı HALİL ÖZCAN
 
14 AFYONKARAHİSAR Çobanlar BEYTULLAH CİHAN (EY)
 
15 AFYONKARAHİSAR Çobanlar Kocaöz ÖMER BOZYÜRÜK
 
16 AFYONKARAHİSAR Dazkırı İSMAİL TAYLAN (EY)
 
17 AFYONKARAHİSAR Emirdağ Davulga ÖMER BARIN
 
18 AFYONKARAHİSAR Evciler SAİM ÖZER (EY)
 
19 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR
 
20 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ
 
21 AFYONKARAHİSAR İşcehisar MEHMET AYDIN
 
22 AFYONKARAHİSAR Merkez Işıklar HABİP KİREZ
 
23 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL
 
24 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ
 
25 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR
 
26 AFYONKARAHİSAR Sultandağı OSMAN ACAR
 
27 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Dereçine ŞEMSETTİN ŞAMPİYON (EY)
 
28 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ
 
29 AMASYA Merzifon ALP KARGI (A)
 
30 ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU
 
31 ANKARA Bala MÜSLİM ÇOŞAR
 
32 ANKARA Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR
 
33 ANKARA Evren EMRULLAH EREN
 
34 ANKARA Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK
 
35 ANKARA Haymana CELAL ÇETİN
 
36 ANKARA Kalecik NEVZAT ŞAHİN
 
37 ANTALYA Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ
 
38 ANTALYA Döşemealtı TURGAY GENÇ
 
39 ANTALYA Elmalı MEHMET TUFAN
 
40 ANTALYA Finike ÖMER ÇIRPAR
 
41 ANTALYA Kaş ALİ İHSAN BENLİ (EY)
 
42 ANTALYA Kemer UMUT GÜNEŞ (EY)
 
43 ANTALYA Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN
 
44 ANTALYA Serik MUHAMMET KONUR
 
45 Artvin Ardanuç YILDIRIM DEMİR
 
46 ARTVİN Arhavi MUSA ULUTAŞ
 
47 ARTVİN Hopa TURAN KASIMOĞLU
 
48 ARTVİN Yusufeli ZAFER ATALAY
 
49 BALIKESİR Burhaniye FİKRET AKOVA (A)
 
50 BALIKESİR Edremit KAMİL SAKA (EY)
 
51 BALIKESİR Erdek HÜSEYİN SARI
 
52 BALIKESİR Manyas TANCAN BARÇIN
 
53 BALIKESİR Savaştepe TURGAY YÜKSEL
 
54 BALIKESİR Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL
 
55 BALIKESİR Susurluk TAHSİN BOZOĞLU
 
56 BİLECİK Gölpazarı VEDAT KAZICI
 
57 BİLECİK Yenipazar MEHMET ÜNAL
 
58 BİLECİK Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL
 
59 BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU
 
60 BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP
 
61 BOLU Kıbrıscık DOĞAN DAĞ
 
62 BOLU Mengen TURAN BULUT
 
63 BOLU Mengen Gökçesu ATİLLA ATEŞ
 
64 BOLU Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN
 
65 BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ (EY)
 
66 BURDUR Altınyayla MUSTAFA SAYIN
 
67 BURDUR Çavdır MUSTAFA YÜCEL
 
68 BURDUR Çeltikçi RAMAZAN AYDIN
 
69 BURDUR Tefenli HAMDİ ERATALAY
 
70 BURDUR Yeşilova NURİ ÖZBEK (EY)
 
71 ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEM
 
72 ÇANAKKALE Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN
 
73 ÇANAKKALE Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER
 
74 ÇANAKKALE biga İSMAİL IŞIK
 
75 ÇANAKKALE Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ
 
76 ÇANAKKALE Eceabat HALİL DUYMAZ
 
77 ÇANAKKALE Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ
 
78 ÇANAKKALE Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR
 
79 ÇANAKKALE Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI
 
80 ÇANAKKALE Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA
 
81 ÇANAKKALE Merkez Kepez Ö. FARUK MUTAN
 
82 ÇANKIRI TANER KARAGÖZ
 
83 ÇANKIRI Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR
 
84 ÇANKIRI Kızılırmak BİLAL DURMAZ
 
85 ÇANKIRI Kurşunlu CİHAT IŞIK
 
86 ÇANKIRI Şabanözü AHMET ALPAY
 
87 ÇORUM Kargı HİLMİ SARIKAYA
 
88 ÇORUM Oğuzlar ORHAN ATEŞ
 
89 ÇORUM Ortaköy Aşdağul DURSUN UZUNCA
 
90 ÇORUM Osmancık ALAATTİN UĞUR
 
91 ÇORUM Sungurlu CEMİL ÇOBANER
 
92 DENİZLİ Acıpayam İLHAN ÖZCAN
 
93 DENİZLİ Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU
 
94 DENİZLİ Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR
 
95 DENİZLİ Güney NUSRET ERAYDIN
 
96 EDİRNE Havsa OĞUZ TEKİN
 
97 EDİRNE İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS
 
98 EDİRNE İpsala Yenikarpuzlu BİLGİN ATLI
 
99 EDİRNE Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK
 
100 EDİRNE Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU
 
101 EDİRNE Lalapaşa AYHAN GÜNAY
 
102 EDİRNE Meriç EROL DÜBEK
 
103 EDİRNE Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN (EY)
 
104 EDİRNE Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ
 
105 ERZURUM Çat ARİF HİKMET KILIÇ
 
106 GAZİANTEP İslahiye MUSTAFA KÖSE
 
107 GAZİANTEP Karkamış METİN GÖĞEBAKAN
 
108 GİRESUN KERİM AKSU
 
109 GİRESUN Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK
 
110 GİRESUN Espiye GÖKMEN MEMİŞ
 
111 GİRESUN Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN
 
112 GİRESUN Eynesil NİHAT GÖKALP
 
113 GİRESUN Eynesil Ören BEKİR ASLAN
 
114 GİRESUN Görele FİKRİ BİLGE (EY)
 
115 GİRESUN Keşap METİN ÖZTÜRK
 
116 GİRESUN Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU (EY)
 
117 GİRESUN Şebinkarahisar OKTAY ALP
 
118 GİRESUN Tirebolu BURHAN TAKIR
 
119 GİRESUN Yağlıdere KADEM ÖZBAY
 
120 GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL
 
121 GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR
 
122 GÜMÜŞHANE Şiran SERVET KILIÇ
 
123 HATAY Antakya RAMİZ PARLAR
 
124 HATAY Kumlu EKREM BALDIRAN
 
125 HATAY Samandağ MİTHAT NEHİR
 
126 ISPARTA LÜTFİ ÇAKMAKCI
 
127 ISPARTA Aksu ALİ KAYA
 
128 ISPARTA Eğirdir ADEM KAYAN
 
129 ISPARTA Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA
 
130 ISPARTA Gönen HÜSEYİN KAYA
 
131 ISPARTA Gönen Güneykent EYÜP ERSOY
 
132 ISPARTA Keçiborlu TURGUT SOYKAN
 
133 ISPARTA Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAK
 
134 ISPARTA Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ
 
135 ISPARTA Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN
 
136 ISPARTA Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU
 
137 ISPARTA Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM
 
138 MERSİN Mut ASLAN KÜÇÜK
 
139 KARS Arpaçay ENVER AKKAYA
 
140 KARS Sarıkamış YAVUZ BİLDİK
 
141 KARS Selim BURHAN ŞENTÜRK
 
142 KARS Susuz ALİ YEĞİN
 
143 KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZGAN
 
144 KASTAMONU Daday Hasan Fehmi TAŞ
 
145 KASTAMONU Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU
 
146 KASTAMONU Seydiler ESAT BODUR
 
147 KASTAMONU Taşköprü RAŞİT TÜLÜ
 
148 KIRKLARELİ Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ
 
149 KIRKLARELİ Demirköy İğneada TAHİR IŞIK
 
150 KIRKLARELİ Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA
 
151 KIRKLARELİ Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT
 
152 KIRKLARELİ Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR
 
153 KIRKLARELİ Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ
 
154 KIRKLARELİ Merkez Üsküp ZEKİ SAYİN
 
155 KIRKLARELİ Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ
 
156 KIRKLARELİ Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER
 
157 KIRKLARELİ Vize ERCAN ÖZALP
 
158 KIRŞEHİR Akpınar MEHMET AKAT
 
159 KIRŞEHİR Boztepe MURAT DALGALI
 
160 KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ
 
161 KOCAELİ Çayırova TİMUR KOÇ (EY)
 
162 KOCAELİ Darıca C. GÜÇER HAMŞİOĞLU (EY)
 
163 KOCAELİ Derince HAKAN SAVAŞ (EY)
 
164 KOCAELİ Dilovası ERCAN DALKILIÇ
 
165 KOCAELİ Gölcük TURAN DUMLU (EY)
 
166 KOCAELİ İzmit M. SEFA SİRMEN (EY)
 
167 KOCAELİ Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU
 
168 KOCAELİ Kartepe YAŞAR SÖNMEZ (EY)
 
169 KOCAELİ Körfez REŞAT BAŞAR (EY)
 
170 KONYA Akören ALİ FINDIK
 
171 KONYA Beyşehir FİKRİ TOKGÖZ
 
172 KONYA Derbent İSMAİL FİDAN
 
173 KONYA Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER
 
174 KONYA Karapınar AHMET SEZER
 
175 KONYA Meram MEHMET LATİF ÇAĞIR
 
176 KONYA Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI
 
177 KONYA Tuzlukçu NURETTİN AKBOĞA
 
178 KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK
 
179 MALATYA HAKAN İNCİ
 
180 MALATYA Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN
 
181 MALATYA Arguvan MEHMET KIZILDAŞ (EY)
 
182 MALATYA Doğanşehir İBRAHİM KARAMAN
 
183 MALATYA Doğanyol ABDULLAH BAYRAM
 
184 MALATYA Kale ŞEFİK İPEK
 
185 MALATYA Yeşilyurt HULUSİ PORGALI
 
186 MANİSA Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN (EY)
 
187 MANİSA Yunusemre ALİ ARSLAN (EY)
 
188 MANİSA Demirci ŞERİF AKMEŞE
 
189 MANİSA Gördes HÜSEYİN TOKUÇ
 
190 MANİSA Saruhanlı MUHARREM EKİCİ
 
191 MANİSA Selendi MEHMET CIMIK
 
192 MANİSA Soma BAHRİ YILMAZ (EY)
 
193 K.MARAŞ Andırın NAİM ÇETİN
 
194 K.MARAŞ Ekinözü FATİH VİCDAN
 
195 K.MARAŞ Nurhak AHMET AKKUŞ (EY)
 
196 K.MARAŞ Pazarcık KAMİL DALKARA
 
197 MARDİN Dargeçit MUSTAFA BULUT
 
198 MUĞLA Seydikemer ALİM KARACA
 
199 MUĞLA Bodrum MEHMET KOCADON
 
200 MUĞLA Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ
 
201 MUĞLA Köyceğiz SALİH ERBAY
 
202 NEVŞEHİR SERKAN SAĞLAMER
 
203 NEVŞEHİR Avanos Çalış ALİ TEMİZ
 
204 NEVŞEHİR Avanos Özkonak AHMET UYULUR
 
205 NEVŞEHİR Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN
 
206 NİĞDE Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTANE
 
207 NİĞDE Bor Kemerhisar BEYTULLAH KİRAZCI
 
208 NİĞDE Çiftlik YUSUF ÖCAL
 
209 NİĞDE Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ
 
210 NİĞDE Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK
 
211 NİĞDE Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR
 
212 NİĞDE Merkez Bağlama MUAMMER AVŞAR
 
213 NİĞDE Merkez Gümüşler ŞABAN BAYRAKTAR
 
214 NİĞDE Merkez Karaatlı EROL YILMAZ
 
215 NİĞDE Merkez Kiledere ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ
 
216 NİĞDE Merkez Konaklı ERDAL ALTIN
 
217 NİĞDE Merkez Yeşilgölcük HAKKI ŞENGÜL
 
218 ORDU SEYİT TORUN
 
219 ORDU Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU
 
220 ORDU Gülyalı AHMET CÖRÜT
 
221 ORDU Korgan TURAN ATEŞ
 
222 ORDU Kumru İHSAN CAYAK
 
223 ORDU Ulubey SAMİ TORUN
 
224 RİZE Hemşin BAŞAR CUMHUR
 
225 SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN
 
226 SAMSUN Asarcık BÜLENT BASKIN
 
227 SAMSUN Atakum METİN BURMA
 
228 SAMSUN Bafra KEMAL ÜNLÜ
 
229 SAMSUN Çarşamba SİNAN YAŞAR
 
230 SAMSUN Kavak MUHİTTİN ŞAHİN
 
231 SAMSUN Tekkeköy HAYATİ TEKİN
 
232 SAMSUN Terme SALİH BORA MUTLU
 
233 SAMSUN Yakakent BURHAN BAYRAKDAR
 
234 SİİRT Pervari ŞEVKİ BEYTEKİN
 
235 SİNOP BAKİ ERGÜL
 
236 SİNOP Ayancık SEYHAN SARISOY (EY)
 
237 SİNOP dikmen SAİM İSTANBULLU
 
238 SİNOP Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK
 
239 SİNOP gerze OSMAN BELOVACIKLI
 
240 SİVAS GÜLÜMSER HEPER
 
241 SİVAS Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT
 
242 SİVAS Gemerek FİKRET SAVAŞ
 
243 SİVAS Gemerek Çepni HURŞİT İMREN
 
244 SİVAS Şarkışla KADİM ÖZTÜRK
 
245 SİVAS Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY
 
246 TOKAT Almus Gölgeli SALİH AYKUT
 
247 TOKAT Niksar YASEMİN YILDIRIM
 
248 TOKAT Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN
 
249 TRABZON Beşikdüzü RAMİS UZUN
 
250 TRABZON Düzköy ABİDİN ÇELİK
 
251 TRABZON Maçka ERTUĞRUL GENÇ
 
252 TRABZON Tonya HASAN KALYONCU
 
253 TUNCELİ Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY
 
254 TUNCELİ Mazgirt HAYDAR DOĞAN
 
255 TUNCELİ Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT
 
256 TUNCELİ Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK
 
257 UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM
 
258 UŞAK Eşme AHMET YILDIRIM
 
259 UŞAK Karahallı NİHAT SÜZEK
 
260 UŞAK Ulubey ALİ RIZA ADA
 
261 YOZGAT Çandır BÜLENT ORHAN
 
262 YOZGAT Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN
 
263 YOZGAT Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN
 
264 AKSARAY DOĞAN KOŞAR
 
265 AKSARAY Ağaçören NEVZAT AYDIN
 
266 AKSARAY Gülağaç Demirci METİN BOZLAK
 
267 AKSARAY Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR
 
268 AKSARAY Merkez Sağlık FİKRET İŞERİ
 
269 AKSARAY Merkez Taşpınar CİHAN YÜKSEL
 
270 AKSARAY Merkez Yeşiltepe TAHSİN ÇELİK
 
271 KARAMAN MERİH ÜNVER
 
272 KARAMAN Sarıveliler Göktepe OSMAN TALAY
 
273 KARAMAN Ermenek Kazancı UĞUZ TEKİN
 
274 KIRIKKALE Keskin HAŞMET AYTAÇ
 
275 KIRIKKALE Sulakyurt TARIK KAYA
 
276 KIRIKKALE Yahşihan OSMAN ERSAYAR
 
277 BARTIN Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN
 
278 YALOVA Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL
 
279 YALOVA Altınova Subaşı MUSA KUŞ
 
280 YALOVA Armutlu ABDULLAH GENCER
 
281 YALOVA Çınarcık AVNİ KURT (A)
 
282 YALOVA Çınarcık Koru KAMİL YAMAN
 
283 YALOVA Çiftlikköy METİN DAĞ
 
284 KARABÜK Ovacık ÜNAL GÜLEM
 
285 KİLİS Polateli MUSTAFA POLAT
 
286 OSMANİYE HAYDAR AKTÜRK
 
287 OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM
 
288 OSMANİYE Düziçi ALPER ÖNER (EY)
 
289 OSMANİYE Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU
 
290 OSMANİYE Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL
 
291 DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK
 
292 DÜZCE Çilimli CEMİL TINAZ
 
293 DÜZCE Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR
 
294 DÜZCE Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN.
 
22 Aralık 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları ise şöyle:
 
İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI
 
1 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL
 
2 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL
 
3 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR
 
4 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER
 
5 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİTHAT ÇETİN
 
6 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS ACAR
 
7 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL
 
8 ADIYAMAN Çelikhan MEHMET HANEFİ KALKAN
 
9 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ
 
10 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN
 
11 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI
 
12 AFYONKARAHİSAR Çay YAŞAR ÇENGEL
 
13 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER
 
14 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA
 
15 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN
 
16 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU
 
17 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ
 
18 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı UMMUHAN ÖZPINAR
 
19 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK
 
20 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler RECEP HOŞ
 
21 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN
 
22 AFYONKARAHİSAR Sandıklı AHMET ÖZAYDIN
 
23 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR
 
24 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA
 
25 AĞRI İHSAN ÇAĞA
 
26 AĞRI Hamur ADİL ORUÇ
 
27 AMASYA İLYAS AYIK
 
28 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA
 
29 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL
 
30 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEN
 
31 AMASYA Taşova MUSTAFA KORKMAZ
 
32 ANKARA MANSUR YAVAŞ
 
33 ANKARA Etimesgut MEHMET YULA
 
34 ANKARA Mamak ÇOŞKUN TORUN
 
35 ANKARA Nallıhan FERİDUN GÜNGÖR
 
36 ANKARA Polatlı TUFAN VURAL
 
37 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN
 
38 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ
 
39 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR
 
40 ANTALYA Gazipaşa CEM BURAK ÖZGENÇ
 
41 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL
 
42 ANTALYA İbradi SERKAN KÜÇÜKKURU
 
43 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER
 
44 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL
 
45 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL
 
46 ARTVİN EMİN ÖZGÜN
 
47 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ
 
48 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGUN AKÇİÇEK
 
49 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM
 
50 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU
 
51 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
 
52 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN
 
53 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN
 
54 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU
 
55 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER
 
56 AYDIN Didim MÜMİN KAMACI
 
57 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU
 
58 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY
 
59 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI
 
60 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL
 
61 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK
 
62 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU
 
63 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT
 
64 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN
 
65 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA
 
66 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN
 
67 BALIKESİR SAMİ SÖZAT
 
68 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENCER
 
69 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENGİZ
 
70 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA
 
71 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI
 
72 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE
 
73 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ
 
74 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN
 
75 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN
 
76 BALIKESİR Marmara ALİ AKSU
 
77 BİLECİK SUNGUR TURAN
 
78 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN
 
79 BİLECİK İnhisar OSMAN EROL
 
80 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR
 
81 BİLECİK Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ
 
82 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT
 
83 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK
 
84 BİLECİK Söğüt İSMET TUNCA
 
85 BİNGÖL Kığı YILMAZ GÜNDÜZ
 
86 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE
 
87 BİNGÖL Yayladere MÜSLİM ERGÜN
 
88 BİNGÖL Yedisu AKİF AÇIKYER
 
89 BİTLİS KEMAL UÇAR
 
90 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI
 
91 BİTLİS Hizan ERCAN TEKİN
 
92 BOLU Gerede BEKİR UZUN
 
93 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY
 
94 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL
 
95 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN
 
96 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL
 
97 BURDUR Çavdır Söğüt BAYRAM KILIÇ
 
98 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR
 
99 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER
 
100 BURSA NECATİ ŞAHİN
 
101 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ
 
102 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN
 
103 BURSA Gürsu SEYFİ EROL
 
104 BURSA Harmancık ALİ ARIKAN
 
105 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ
 
106 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU
 
107 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ
 
108 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU
 
109 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ
 
110 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK
 
111 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY
 
112 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN
 
113 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN
 
114 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK
 
115 BURSA Yıldırım RAMAZAN ALTINÖZ
 
116 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN
 
117 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN
 
118 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ
 
119 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN
 
120 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL
 
121 ÇANAKKALE Gökçeada KORAY YÜCEL
 
122 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN
 
123 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER
 
124 ÇANKIRI Çerkeş ERDOĞAN ÇUBUKÇUOĞLU
 
125 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ
 
126 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY
 
127 DENİZLİ Pamukkale (Akköy) İBRAHİM VURAL
 
128 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA
 
129 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA
 
130 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK
 
131 DENİZLİ Buldan MUSTAFA GÜLBAY
 
132 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN
 
133 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER
 
134 DENİZLİ Çivril İ. HAKKI ASLAN
 
135 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN
 
136 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ
 
137 DENİZLİ Sarayköy RIFAT KAPANCIOĞLU
 
138 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ
 
139 DİYARBAKIR AHMET AY
 
140 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR
 
141 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ASLAN
 
142 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ
 
143 EDİRNE İpsala CELAL TETİK
 
144 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL
 
145 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN
 
146 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU
 
147 ELAZIĞ Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ
 
148 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN
 
149 ELAZIĞ Maden OSMAN GÜNAL
 
150 ELAZIĞ Sivrice METİN ÖZTÜRK
 
151 ERZİNCAN METİN ÇANAKCI
 
152 ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER
 
153 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT
 
154 ERZİNCAN Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU
 
155 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU
 
156 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN
 
157 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER
 
158 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK
 
159 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN
 
160 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın) UĞUR KARATAŞ
 
161 ERZİNCAN Tercan Mercan KEMAL OKUMUŞ
 
162 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA
 
163 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ
 
164 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN
 
165 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU
 
166 ERZURUM horasan AYDIN TEMELLİ
 
167 ERZURUM İspir KENAN EFE
 
168 ERZURUM Karaçoban ALİHAN IŞIK
 
169 ERZURUM Karayazı FUAT AYDIN
 
170 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR
 
171 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI
 
172 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST
 
173 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ
 
174 ERZURUM Pasinler ÖZER PEHLİVAN
 
175 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK
 
176 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK
 
177 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN
 
178 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA
 
179 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN
 
180 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER
 
181 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU
 
182 ESKİŞEHİR Çifteler SABAHATTİN ÇARKACI
 
183 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ
 
184 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI
 
185 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE
 
186 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN
 
187 ESKİŞEHİR Mihalgazi MEHMET BALİ
 
188 ESKİŞEHİR Mihalıcçık İSMAİL HAKKIYAVUZ
 
189 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT
 
190 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN
 
191 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI
 
192 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ASLAN
 
193 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ
 
194 GAZİANTEP AKİF EKİCİ
 
195 GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ
 
196 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT
 
197 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ
 
198 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR
 
199 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN
 
200 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY
 
201 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK
 
202 GİRESUN Güce MUSTAFA USTA
 
203 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ
 
204 HATAY Altınözü HÜSEYİN SANSA
 
205 HATAY Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU
 
206 HATAY Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ
 
207 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU
 
208 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL
 
209 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU
 
210 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETKİN
 
211 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI
 
212 MERSİN MACİT ÖZCAN
 
213 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP
 
214 MERSİN Aydıncık FERHAT CİN
 
215 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL
 
216 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU
 
217 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT
 
218 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN
 
219 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ
 
220 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL
 
221 İZMİR AZİZ KOCAOĞLU
 
222 İZMİR Bayındır ARDAHAN TOTUK
 
223 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK
 
224 KARS NAİF ALİBEYOĞULLARI
 
225 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ
 
226 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN
 
227 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU
 
228 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARA
 
229 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ
 
230 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN
 
231 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL
 
232 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU
 
233 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU
 
234 KAYSERİ Felahiye İSMET GÜRSEL KISIR
 
235 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN
 
236 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN
 
237 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI
 
238 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK ELOĞLU
 
239 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN
 
240 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ
 
241 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI
 
242 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI
 
243 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI
 
244 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ
 
245 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR
 
246 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN
 
247 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ
 
248 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA
 
249 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN
 
250 KOCAELİ TAHSİN TARHAN
 
251 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ
 
252 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA
 
253 KONYA Akşehir LÜTFİ Çelebi
 
254 KONYA Bozkır AYŞE KADIOĞLU
 
255 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK
 
256 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI
 
257 KONYA Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ
 
258 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA
 
259 KONYA karatay DURMUŞ ÖZATA
 
260 KONYA Sarayönü İSMAİL TEZGEL
 
261 KONYA Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR
 
262 KONYA Taşkent HİKMET ÖZBEK
 
263 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILIÇ
 
264 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM
 
265 KÜTAHYA Simav Demirci TURHAN SÜMER
 
266 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN
 
267 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI
 
268 MALATYA Kuluncak ETHEM KÖRÜKMEZ
 
269 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL
 
270 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL
 
271 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN
 
272 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR
 
273 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY
 
274 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN
 
275 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN
 
276 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ
 
277 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN
 
278 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN
 
279 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN
 
280 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ
 
281 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN
 
282 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU
 
283 MUĞLA OSMAN GÜRÜN
 
284 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ
 
285 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ
 
286 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ
 
287 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR
 
288 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT
 
289 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK
 
290 MUĞLA Ula ÜMİT KARAASLAN
 
291 MUŞ NECİP BİNGÖL
 
292 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE
 
293 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK
 
294 NEVŞEHİR Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN
 
295 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU
 
296 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK
 
297 NİĞDE FAHRİ EKER
 
298 NİĞDE Altunhisar HİKMET BİLCAN
 
299 NİĞDE Bor EKREM SOYLU
 
300 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL
 
301 NİĞDE Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU
 
302 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT
 
303 NİĞDE Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER
 
304 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA
 
305 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK
 
306 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA
 
307 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ
 
308 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU
 
309 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ
 
310 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU
 
311 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA
 
312 ORDU İkizce ENVER SEKMEN
 
313 ORDU Mesudiye İ. FEVZİ ÜNAL
 
314 ORDU Ünye İSA MARAL
 
315 RİZE MİNE ORHAN
 
316 RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI
 
317 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY
 
318 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER
 
319 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ
 
320 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK
 
321 SAKARYA Geyve EROL AKYEL
 
322 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI
 
323 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR
 
324 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN
 
325 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI
 
326 SAKARYA Sapanca TURAN FORTACI
 
327 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR
 
328 SAMSUN TARIK CENGİZ
 
329 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU
 
330 SAMSUN Havza ERTAŞ ÇOBAN
 
331 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ
 
332 SAMSUN Salıpazarı HASAN DÜZENLİ
 
333 SAMSUN Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU
 
334 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK
 
335 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ
 
336 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN
 
337 SİİRT Şirvan MEHMET ALİ KOYUNCU
 
338 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER
 
339 SİVAS Akıncılar NECATİ US
 
340 SİVAS Divriği HAKAN GÖK
 
341 SİVAS Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU
 
342 SİVAS İmranlı MÜSLİM GÜRBÜZ
 
343 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT
 
344 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL
 
345 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI
 
346 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa EKREM EŞKINAT
 
347 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY
 
348 TEKİRDAĞ Çorlu Ünal Baysan
 
349 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU
 
350 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL
 
351 TEKİRDAĞ Marmara Ereğlisi İBRAHİM UYAN
 
352 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE
 
353 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN
 
354 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK
 
355 TOKAT HADİYE ARDAHANLI
 
356 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETÇİ
 
357 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ
 
358 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST
 
359 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ
 
360 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT UÇAR
 
361 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU
 
362 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK
 
363 TOKAT Sulusaray NURETTİN ÇATAK
 
364 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN
 
365 TOKAT Turhal Şenyurt NAMIK ERTAN
 
366 TOKAT Yeşilyurt AHMET GÜR
 
367 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ
 
368 TRABZON VOLKAN CANALİOĞULLARI
 
369 TRABZON Ortahisar NAZIM ÖZCAN
 
370 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK
 
371 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR
 
372 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT
 
373 TRABZON Of EMEL SARAL
 
374 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ
 
375 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI
 
376 UŞAK Banaz Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER
 
377 UŞAK Eşme Yeleğen FEVZİ KAYA
 
378 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL
 
379 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK
 
380 UŞAK Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN
 
381 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN
 
382 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK
 
383 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN
 
384 ZONGULDAK Alaplı NURİ TEKİN
 
385 ZONGULDAK Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM
 
386 ZONGULDAK Çaycuma BÜLENT KANTARCI
 
387 ZONGULDAK Çaycuma Filyos EROL ACAR
 
388 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN
 
389 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI
 
390 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAN
 
391 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova ZERRİN GÜNEŞ
 
392 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ
 
393 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI
 
394 ZONGULDAK Ereğli HALİL POSBIYIK
 
395 ZONGULDAK Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ
 
396 ZONGULDAK Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN
 
397 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN
 
398 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ
 
399 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR
 
400 ZONGULDAK Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ
 
401 ZONGULDAK Merkez Çatalağzı ADNAN AKGÜN
 
402 ZONGULDAK Merkez Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN
 
403 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ
 
404 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ
 
405 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ
 
406 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERASLAN
 
407 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN
 
408 KARAMAN Başyayla MUSTAFA İPEK
 
409 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL
 
410 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN
 
411 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK
 
412 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN
 
413 KIRIKKALE AHMET EROĞLU
 
414 KIRIKKALE Bahşılı CEMAL ŞARLIOĞLU
 
415 KIRIKKALE Balışeyh OSMAN NARİN
 
416 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL
 
417 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ
 
418 BATMAN ÇETİN KIZILBULUT
 
419 BATMAN Beşiri GENCO ÖZER
 
420 BATMAN Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ
 
421 BATMAN Gercüş ŞERİF ÖNER
 
422 BATMAN Gercüş Kayapınar MENDERES GELİŞKEN
 
423 BATMAN Hasankeyf SEDA AĞAR
 
424 BATMAN Kozluk VEHBİ AĞAYA
 
425 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR
 
426 BARTIN M. RIZA YALÇINKAYA
 
427 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM
 
428 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU
 
429 BARTIN Ulus HÜSEYİN ULUS
 
430 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KAYA
 
431 ARDAHAN METE ÖZDEMİR
 
432 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN
 
433 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL
 
434 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK
 
435 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA
 
436 IĞDIR ARAN KALAFAT
 
437 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN
 
438 YALOVA VEFA SALMAN
 
439 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK
 
440 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN
 
441 KARABÜK ERDAL DEMİR
 
442 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ
 
443 KİLİS ÖCAL BERK
 
444 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT
 
445 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM
 
446 OSMANİYE Sumbas GAZİ ASLANDAĞ
 
447 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ
 
448 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ
 
449 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU
 
450 DÜZCE Gölyaka SEYHAN EKŞİ
 
451 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTAN.

Bilgi YarışmasıOsmanlı Devleti'nin kuruluş tarihi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi kibarca olmayan, bayağı, sıradan anlamına gelir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX